ششمین جلسه شورایاداری شهرستان میاندوآب برگزار شد

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با محوریت تبیین برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد.

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با محوریت تبیین برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد.
نظارت بر بازار شهرستان میاندوآب تشدید می شود، به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه عرضه محصولات بومی و محلی با هدف حمایت از فعالان اقتصاد مقاومتی ، سوم آذر ماه با بیش از ۱۰۰ غرفه در محل نمایشگاه های دائمی بین المللی میاندوآب افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندار میاندوآب در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب ضمن تقدیر از تمامی کسانیکه در هماهنگی و تامین امنیت و پشتیبانی سفر معاون اول رییس جمهور به شهرستان میاندذوآب شرکت داشتند گفت: بنا به اذعان مسئول تشریفات و فرمانده تیم حفاظت دکتر جهانگیری ، کمتر برنامه ای با چنین نظم و امنیتی برگزار شده بود تا جاییکه تشکر ویژه دکتر جهانگیری را نیز از عوامل اجرایی این سفر را به همراه داشت و باعث حفظ عزت و آبروی شهرستان گردید.

وی در ادامه ضمن اشاره به بحث سهمیه بندی سوخت و لزوم کنترل قیمت و نظارت بر بازاربرای  جلوگیری از تاثیر اصلاح قیمت سوخت، اظهار کرد: باید در تمام بخش ها نظارت افزایش یابد

مهدی قهرمانی با اشاره به اینکه باید با متخلفان برخورد شود، گفت: مردم باید اثرات نظارت بر بازار را احساس کنند و این نظارت ملموس باشد، بویژه راهداری و حمل و نقل جاده ای و صنعت، معدن و تجارت نیز برای جلوگیری از افزایش نرخ کرایه ها توسط مسافربرانی که فاقد مجوز هستند باید نظارت و برخورد جدی با خاطیان داشته باشند.

وی هم چنین بر لزوم نظارت بر نانوایی ها نیز تاکید کرد و افزود: متاسفانه در این زمینه برخی موضوعات را شاهد هستیم که لازم است در این زمینه نیز نظارت تشدید شود.

فرماندار میاندوآب در ادامه با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری همیشه فصل الخطاب است، اظهار کرد: خوشبختانه توطئه دشمنان در نطفه خفه شد و مخالفین و معاندین نتوانستند به اهداف خود دست یابند.

وی افزود: باید صف معترضین با آشوبگران جدا شود، شعارهای هنجار شکن با گرایشات خاص در جهت تحقق اهداف دشمن به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید با جدیت با آشوبگران برخورد شود تا هیچگونه آسیبی به مردم و بیت المال وارد نشود.

قهرمانی، همسویی و وحدت موجود در شهرستان را مثال زدنی ، پایدار عنوان کرد و تصریح کرد: عده ای قصد دسته بندی مردم را داشتند که با فرمایشات مقام معظم رهبری و اتحاد سران سه قوه نقش بر آب گردید.

 سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ نیز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج لشکر مخلص خداست و در راه دفاع از ارزش های انقلاب تلاش و کوشش می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: بسیج و بسیجیان امروز در همه عرصه ها آماده دفاع از ارزش های انقلاب و نظام بوده و هستند و این را در طول تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده اند.

وی در ادامه به نقش بسیج در اشتغالزایی و تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در این راستا به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه عرضه محصولات بومی و محلی با هدف حمایت از فعالان اقتصاد مقاومتی در میاندوآب افتتاح می شود.

پالهنگ تصریح کرد: این نمایشگاه سوم آذر ماه با بیش از ۱۰۰ غرفه در محل نمایشگاه های دائمی بین المللی میاندوآب افتتاح می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به برپایی میز خدمت با حضور مسئولان ادارات خبر داد و اظهار کرد: برپایی میزهایی خدمت قدمی مثبتی در راستای خدمت رسانی به محرومان بوده و مردم می توانند مسائل و مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند.

وی در ادامه به اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: اردوهای راهیان نور از دیگر اقدامات در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جدید است.