مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی زادروز فرخنده ریحانه نبی و فخر بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به عموم ملت ایران تبریک گفت.

پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت هفته زن و روز مادر

پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت هفته زن و روز مادر

به گزارش روابط عمومی؛ مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی زادروز فرخنده ریحانه نبی و فخر بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به عموم ملت ایران تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 دختر گرامی رسول مکرم اسلام(ص)، کوثر قرآن و بانوی آب و آینه، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  اسوه ای بی بدیل، نه فقط برای بانوان فرهیخته ما، بلکه برای کل جامعه بشری است.

بی شک نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی بدیل و لایق تحسین است، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش  بی‌بدیل آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه قرار داده و ارج نهاد.
 اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) این میلاد فرخنده و خجسته را به تمامی مادران و بانوان  این مرز و بوم تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که بانوان توانمند و پرتلاش همچون گذشته افتخارآفرین و پرصلابت در عرصه  های مختلف مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی، منشا خدمات و برکات مهم و موثری درمسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

مهدی قهرمانی

فرماندار شهرستان میاندوآب