آخرین وضعیت شهرستان میاندوآب باتوجه به بارش سنگین برف

آخرین وضعیت شهرستان میاندوآب باتوجه به بارش سنگین برف
بارشها تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت /تمامی محورها باز است ولی تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است/تمام مقاطع تحصیلی شهرستان میاندوآب روز دوشنبه 1400/10/27 در نوبت صبح و بعد ازظهر  تعطیل می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ بنا بر اعلام گزارش اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان، به روابط عمومی فرمانداری میاندوآب آخرین وضعیت شهرستان میاندوآب با توجه به بارش سنگین برف جهت اطلاع و برنامه ریزی شهروندان به شرح ذیل اعلام می گردد:


بنایی، رئیس اداره هواشناسی میاندوآب:
میانگین میزان بارش برف در شهرستان میاندوآب 30سانتی متر بوده است، بارشها تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت و از فردا تا روز چهارشنبه شاهد جوی آرام با کاهش دما خواهیم بود ولی روز پنجشنبه با ورود سیستم بارشی جدید بارش برف آغاز و تا اواخر وقت روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

سرهنگ قهرمان زاده، رییس پلیس راه میاندوآب:
تمامی محورها باز است ولی تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است، از شهروندان تقاضا داریم از سفرهای غیر ضرور پرهیز نموده و در صورت ضرورت سفر ضمن اطمینان از سلامت خودرو و سیستم گرمایشی خودرو از زنجیر چرخ استفاده نمایند.

نادر افشارلو، رییس هلال احمر:
هرچند تمامی محورهای شهرستان باز هستند ولی امدادگران هلال احمر هم اکنون درحال امداد رسانی به خودروهای گرفتار(بدون زنجیر چرخ) و همچنین اسکان و ارائه خدمات به مسافران و بیماران گرفتار در برف هستند.

اشرف زاده، رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای:
نیروهای راهداری در تمامی محورها در حال خدمات رسانی و برفروبی هستند، تمامی محورها باز و مشکلی از بابت بازگشایی و برفروبی نداریم.

تقی نژاد، رییس آموزش و پرورش میاندوآب:
با توجه به برودت هوا و  کولاک برف  تمام مقاطع تحصیلی شهرستان میاندوآب روز دوشنبه 1400/10/27 در نوبت بعد ازظهر  تعطیل می باشد.