جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور در میاندوآب برگزار شد

جلسه هماهنگی اعزام کاروانهای راهیان نور شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

جلسه هماهنگی اعزام کاروانهای راهیان نور شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد
امسال 250 نفر از میاندوآب در قالب دو کاروان و 5 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور برابر ابلاغ و زمانبندی اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه هماهنگی اعزام کاروانهای راهیان نور شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با هدف تامین هزینه و ملزومات سفر کاروانهای راهیان نور شهرستان میاندوآب به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

مهدی قهرمانی؛ فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این جلسه با اشاره به زمانبندی اعزام کاروانها گفت: مرحله اول اعزام کاروان رهیان نور تاریخ 24 اسفندماه مشخص شده است ولی در صورت تداوم شرایط کنونی و مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا برای هموطنان بوجود آورده است  تغییر زمان اعزام کاروان ها دور از انتظار نخواهد بود.
وی افزود: بازدید از مناطق جنگی، یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را بیش از پیش زنده نگه میدارد و ادامه راه شهدا یکی از مهمترین ارکان زندگی در ایران اسلامی است.

حسام شیرازه محبت معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار میاندوآب نیز اردوهای راهیان نور را  اردوهای عقیدتی ومعنوی دانست و خاطر نشان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شرایط جبهه و جنگ در اذهان عمومی مختص قشر خاصی نیست و همه مردم با اشتیاق تمام خواستار انتقال عقاید و افکار شهدا و امام شهدا به نسل جدید هستند بنابراین از همه دستگاهها و ادارات انتظار می رود همکاری لازم و کافی با ستاد هماهنگی اعزام کاروانهای نور در جهت تامین ملزومات را داشته باشند.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این جلسه گفت: امسال 250 نفر از میاندوآب در قالب دو کاروان و 5 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور برابر ابلاغ و زمانبندی اعزام می شوند.