نشست مشورتی دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و بخشداران شهرستان میاندوآب با فرماندار برگزار شد

نشست مشورتی دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و بخشداران شهرستان میاندوآب با فرماندار برگزار شد
فرماندار میاندوآب: دهیاران در تمامی اقدامات خود قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و با ساخت سازهای غیرمجاز برخورد قاطع داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد و خدمات بی توقع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی شهرستان گفت:دهیاران در تمامی اقدامات خود قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و با ساخت سازهای غیرمجاز برخورد قاطع داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه عملکرد تمامی دستگاههای اجرایی و خدماتی باید درچهارچوب قانون باشدافزود: از تمامی دهیارانی که در چهارچوب قانون عمل می کنند حمایت می کنیم  ولی اگر خلاف قانون عمل کنند برخورد خواهیم کرد علی الخصوص در مواردی که مربوط به قسمتهای مالی و اعتباری باشد، طبق قانون دهیار ثابت نمی تواند شغل دوم داشته باشد و دهیار پاره وقت نیز مجاز به دریافت اضافه کاری نمی باشد و در صورت مشاهده چنین مواردی به شدت برخورد خواهد شد.

فرماندار میاندوآب با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه گفت: در شرایط کنونی، چه در سطح ملی و چه در سطح پایین دست تنها راه پیشرفت کشور و مقابله با دشمنان حفظ وحدت است، تنها با همفکری و همدلی می توان بر مشکلات فایق آمد و در جهت آسایش و رفاه مردم گام برداشت.

وی اشاره ای نیز به مناقصات انجام شده و ارائه استعلام ها توسط دهیاران کرد و افزود: مناقصه باید با نظارت دفتر فنی و بازرسی فرمانداری انجام شود، از تخلف و تخطی از قانون و کوتاهی در اجرای عادلانه مناقصه به هیچ عنوان چشم پوشی نمی کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه بخشدار مرکزی به عنوان نماینده بخشداران، گل محمدی به نمایندگی از طرف دهیارانو صلاح احمدزاده به نمایندگی از طرف شورای بخش دیدگاهها، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند و در خاتمه تعدادی از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.