پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و حلول ماه شوال

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدنعیدفطر و حلول ماه شوال را به عموم ملت ایران و بویژه مردم شریف و انقلابی شهرستان میاندوآب تبریک گفت.

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدنعیدفطر و حلول ماه شوال را به عموم ملت ایران و بویژه مردم شریف و انقلابی شهرستان میاندوآب تبریک گفت.

علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی فرا رسیدنعید فطرو حلول ماه شوال را به عموم ملت ایران و بویژه مردم شریف و انقلابی شهرستان میاندوآب تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

" الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت "
   عید سعید فطر، عید دلدادگان و عاشقانی است که نغمه عبودیت سر دادند و در اعمال خویش تنها رضایتمندی پروردگار متعال و خدمت به خلق را مدنظر قرار دادند تا به شکرانه خدمت بی منت و ستایش خالصانه  باریتعالی زنگار گناه را از آینه دل وجان بزدایند.

ما نیز بعنوان خادمان مردم شریف شهرستان میاندوآب در این ماه مبارک با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و اجرای سیاستهای دولت مردمی دکتر رییسی سعی برآن داشتیم تا در جهت محرومیت زدایی، رفع مشکلات مردم و رونق حوزه اشتغال و سرمایه گذاری گام برداریم و گزارش اقدامات را به اطلاع مردم شریف و قدرشناس میاندوآب برسانیم و اطمینان می دهیم که تمام توان خود را برای رفع کاستی ها و مشکلات شهرستان که غالبا هم ناشی از مدیریتهای نامناسب بوده است را رفع نموده و میاندوآب را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

اکنون انسان های متدین و با اخلاص به پاس شکرانه سی روز حضوردر میهمانی خدا و درک روزها و شب های با عظمت این ماه، با حضور در نماز عید سعید فطر نهایت تقدیر و سپاس خود را از خداوند بلند مرتبه به نمایش می گذارند تاپیام بزرگ وحدت و بیداری اسلامی میان مسلمانان را به جهانیان ابلاغ نمایند.

 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم قدرشناس و متدین شهرستان میاندوآب در ماه رمضان، عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف شهرستان میاندوآب تبریک عرض می کنم و عزت، پیروزی و سربلندی ایران اسلامی، اتحاد ملت های مسلمان و توفیق خدمتگزاری بیش از پیش را از حضرت حق خواستارم.

علی پیام

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب