کلنگ احداث ساختمان موزه باستان شناسی میاندوآب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل میراث فرهنگی، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب به زمین زده شد

عملیات توسعه و بازسازی موزه میاندوآب آغاز شد

عملیات توسعه و بازسازی موزه میاندوآب آغاز شد
ساختمان موزه جدید میاندوآب در زمینی به مساحت یکهزار و ۳۰۰ متر مربع با برآورد اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در پنج طبقه اجرا می شود.

عملیات توسعه و بازسازی موزه باستان شناسی میاندوآب با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در آیین کلنگ زنی این طرح گفت: این طرح در زمینی به مساحت یکهزار و ۳۰۰ متر مربع با برآورد اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در پنج طبقه اجرا می شود.
جلیل جباری ادامه داد: در طبقه زیرزمین، بخش کنترل و نگهبانی، سرویس های بهداشتی، مخزن اشیاء، آزمایشگاه مرمت آثار و اشیای تاریخی، تاسیسات و نمازخانه به مساحت ۱۹۵.۵۳ متر مربع و در طبقه همکف نیز باجه فروش بلیط، لابی، سرویس های بهداشتی و سالن اجتماعات به مساحت ۲۶۴ متر مربع طراحی شده است.
جباری اظهار داشت: طبقه اول آن نیز به سالن اصلی نمایشگاه، لابی، سرویس های بهداشتی، بخش گالری و نمایشگاه موقت در مجموع به مساحت ۳۲۷.۷۰ متر مربع و در طبقه دوم نیز سالن دوم نمایشگاه، انتشارات و بخش پژوهش، به مساحت ۳۲۷.۷۰ مترمربع و در طبقه سوم هم بخش مدیریت، لابی، سرویس های بهداشتی و بخش اداری به مساحت ۱۸۹.۰۷ متر مربع اجرا می شود.