نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان میاندوآب با فرماندار

نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان میاندوآب برگزار شد

نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان میاندوآب برگزار شد
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: تمامی اقدامات دهیاران و علی الخصوص مسائل مالی در چهارچوب قانون باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان میاندوآب با فرماندار با محوریت بررسی عملکرد دهیاران برگزار شد.

مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت عباعبدا...الحسین و قدردانی از عملکرد دهیاران گفت:تمامی اقدامات دهیاران و علی الخصوص مسائل مالی در چهارچوب قانون باشد، اولین کسی که در مسائل قانونی در مضان اتهام قرار خواهد گرفت خود دهیار است.
وی با تاکید بر حفظ محیط زیست و اهمیت مشارکت مردم افزود:دهیاران می بایست با فرهنگ سازی مناسب برای حفظ محیط زیست و بویژه محیط روستاها بتوانند مشارکت مردمی را در امر تنظیف و نگهداری محیط روستایی را جلب نمایند.

فرماندار میاندوآب اشاره ای نیز به بحث انتخابات و فرمایشات امام راحل (ره) که فرمودند:میزان رای ملت است از دهیاران خواست تا  از حضور در جلساتی که حس و حال انتخابات دارد پرهیز کنند
وی خاطرنشان کرد: دعوت به مشارکت حداکثری، رعایت قوانین و مقررات، امانتداری رای مردم و بی طرفی از وظایف مهم دهیاران در دوران انتخابات است، مردم حق تصمیم گیری داشته و به هرکسی رای دهند امانتدار رای مردم و بی طرف خواهیم بود، در حال حاضر تبلیغ کاندیداها ممنوع است و دهیاران نیز حق تبلیغات و تشکیل جلسه برای کاندیداهای احتمالی را ندارند.