جلسه بررسی و حل و فصل مشکل بدهی های انباشت شهرداری میاندوآب به تامین اجتماعی

جلسه بررسی و حل و فصل مشکل بدهی های انباشت شهرداری میاندوآب به تامین اجتماعی با حضور مدیر عامل سازمان همیاری استان آذربایجان غربی، فرماندار،شهردار، و رییس تامین اجتماعی میاندوآب برگزار شد

جلسه بررسی و حل و فصل مشکل بدهی های انباشت شهرداری میاندوآب به تامین اجتماعی با حضور مدیر عامل سازمان همیاری استان آذربایجان غربی، فرماندار،شهردار، و رییس تامین اجتماعی میاندوآب برگزار شد
شهرداری میاندوآب تا 25 شهریور 10 درصد حق بیمه تیر و مرداد کل پرسنل و یک فقره از اقساط تعیین شده را پرداخت خواهد نمود/ فرصتی سه ماهه به شهرداری داده شد تا نسبت به تعیین تکلیف بدهی های معوق و پرداخت آنها با استفاده از تهاتر املاک سند دار اقدام نماید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه بررسی و حل و فصل مشکل بدهی های انباشت شهرداری میاندوآب به تامین اجتماعی با حضور مدیر عامل سازمان همیاری استان آذربایجان غربی، فرماندار،شهردار،رییس شورای شهر و رییس تامین اجتماعی میاندوآب برگزار شد.

اهم موارد مطرح شده در جلسه:


مهدی قهرمانی فرماندارویژه شهرستان میاندوآب:شهرداری با استفاده از منابع مالی در اسرع وقت نسبت به پرداخت حقوق کارکنان و کارگران پیمانی اقدام نماید و ضمنا با مدیریت مصارف و کاهش هزینه ها نسبت به تامین و پرداخت بخشی از بدهی های خود به تامین اجتماعی بصورت مستمر اقدام نماید.

ملکی شهردار میاندوآب: مشکل بدهی به تامین اجتماعی در تمام شهرداری های سطح استان وجود دارد و مختص میاندوآب نیست.شهرداری میاندوآب جزو معدود شهرداری هایی است که تنها یک ماه حقوق عقب افتاده دارد.

آذریان رییس شورای شهر میاندوآب: تمامی زمین های شهرداری درگذشته بفروش رسیده و زمینی برای فروش نداریم.زمین های میاندوآب اراضی مرغوب کشاورزی بوده و این در حالی است که زمینهای برخی از شهرهای همجوار نامرغوب و لم یزرع می باشد و برای هرگونه کاربری جواب می دهد. با توجه به گستردگی شهر، شهرداری هزینه های سنگینی برای ارائه خدمات متحمل می شود لذا از مردم تقاضا داریم حق و حقوق شهرداری را بموقع پرداخت نمایند.

در این جلسه مقرر گردید شهرداری تا 25 شهریور 10 درصد حق بیمه تیر و مرداد کل پرسنل و یک فقره از اقساط تعیین شده را پرداخت کند، همچنین فرصتی سه ماهه  به شهرداری داده شد تا نسبت به تعیین تکلیف بدهی های معوق و پرداخت آنها با استفاده از تهاتر املاک سند دار اقدام نماید.