به منظور تکریم خانواده های شهدا، جمعی از مسئولان میاندوآب با حضور در منزل دو شهید والا مقام این شهرستان از آنان دیدار و تجلیل کردند. ...

دیدار و تجلیل فرماندار میاندوآب از خانواده شهدا

دیدار و تجلیل فرماندار میاندوآب از خانواده شهدا
فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناسبت سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با حضور در منزل شهیدان قاسمی گل و قهرمانی، ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدا و بردباری مادران و همسران شهدا از صبر و بردباری مادران و خانواده آنان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناسبت سالروز تکریم مادران و همسران شهدا،  با حضور در منزل شهیدان قاسمی گل و قهرمانی، ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدا و بردباری مادران و همسران شهدا از صبر و بردباری مادران و خانواده آنان تجلیل کردند.

فرماندار میاندوآب در این دیدارها با ارج نهادن به صبر و بردباری مادران و همسران شهدا اظهار داشت: دیدار با خانواده بزرگوار شهیدان یکی از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده های معظم آنها توفیق الهی برای مسوولان نظام اسلامی به شمار می رود.

مهدی قهرمانی افزود: آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

 گفتنی است خانواده های قاسمی گل و قهرمانی هرکدام دو شهید تقدیم ایران اسلامی نموده اند که: شهید براتعلی قاسمی در سال ۶۷ در منطقه کردستان، شهید کتابعلی قاسمی در سال ۶۰ در منطقه سومار، شهید کریم قهرمانی در سال ۶۰ در منطقه دارلک و شهید فریدون قهرمانی در سال ۷۹ در بانه به فیض شهادت نائل آمده اند.

میاندوآب با تقدیم  شهید، 130 جانباز و ایثارگر و 179 آزاده نقش پررنگی در دفاع از کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی داشته است.