تحویل قطعات زمین مسکونی به خانواده های شهدا در میاندوآب

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب از واگذاری زمین برای احداث مسکن به خانواده های معظم شهدا در این شهرستان خبر داد.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب از واگذاری زمین برای احداث مسکن به خانواده های معظم شهدا در این شهرستان خبر داد.
۱۵۰ خانواده معظم شهدا در شهرستان میاندوآب بر اساس اولویت و طبق دستورالعمل صاحب مسکن می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیراز محبت در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با پیگیری های مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری مسکن و شهرسازی شهرستان مشکل واگذاری زمین به خانواده معظم شهدا حل شد.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب گفت: خانواده های معظم شهدا ولی نعمت ما هستند و باید به وظیفه خود در قبال این خانواده ها که عزیزان خود را در راه دفاع از امنیت و آرامش ما فدای این نظام و انقلاب کرده اند، عمل کنیم و انتظار هم این است که مجموعه های اداری در کنار این عزیزان باشند.

وی با تاکید بر رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده های معظم شهدا، افزود: مسکن یکی از مهم ترین دغدغه های ایثارگران و خانواده های معظم شهدا است که در راستای حل این مشکل اقدامات لازم انجام گرفته و می گیرد.

شیرازه محبت با اشاره به کلنگ زنی تحویل ۵۰ قطعه زمین به خانواده های معظم شهدا در سال های گذشته، گفت: این ۵۰ قطعه زمین در زمینی به مساحت ۲ هکتار بود که در آن زمان قول تحویل به خانواده های معظم شهدا را داده بودند ولی برخی مشکلات مانع از این اقدام شده بود .

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب تصریح کرد: با رایزنی های انجام گرفته و به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان این مشکل این هفته حل و این قطعات به خانواده‌های معظم شهدا برای احداث مسکن تحویل داده شدند.

وی افزود: با حل این مشکل، ۱۵۰ خانواده معظم شهدا در شهرستان میاندوآب که فاقد مسکن هستند بر اساس اولویت و طبق دستورالعمل صاحب زمین برای احداث مسکن می شوند.