یک گروه فنی و متخصص امور شهرسازی و عمرانی در راستای تسهیل و سرعت بخشی به راه اندازی یک طرح تجاری و رفاهی در شهرستان میاندوآب تشکیل شود.

گروه فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود

گروه فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی: این کمیته موظف است تا ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز طرح تجاری، رفاهی این شهرستان را بررسی و نتیجه را به کمیسیون ماده پنج شهرداری ارسال کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی با محوریت بررسی طرح سرمایه گذاری در شهرستان میاندوآب به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی وبا حضور روسای دفتر فنی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، فرماندار، شهردار و شورای شهر میاندوآب و نماینده سرمایه گذار برگزار شد.

رضا حسینی در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی با محوریت بررسی طرح سرمایه گذاری در شهرستان میاندوآب افزود: دفتر فنی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری و شورای شهر میاندوآب، نماینده سرمایه گذار و فرمانداری این شهرستان عضو این کمیته خواهند بود.
وی ادامه داد: این کمیته موظف است تا ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز طرح تجاری، رفاهی این شهرستان را بررسی و نتیجه را به کمیسیون ماده پنج شهرداری ارسال کند.
وی اظهار داشت: این طرح متعلق به شهر است و باید از این فرصت برای جذب سرمایه گذار و ایجاد جاذبه در شهر استفاده شود.
وی بیان کرد: مسوولان رعایت اصول ساخت و ساز در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند و برای بهره برداری از این طرح متحدانه عمل کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ظرفیت و پتانسیل خوبی در سطح شهرستان وجود دارد و بهره برداری از این امر در گرو مدیریت پروژه‌های سرمایه گذاری توسط شهرداری‌ها و مشارکت در طرح سرمایه گذاری است.
حسینی با اشاره به اینکه شهرداری مدافع عمران و آبادانی شهر است، ادامه داد: مدیریت صحیح طرح‌های سرمایه گذاری افزایش درآمدها را به دنبال دارد و باید در این خصوص عملکرد مناسب داشت.

گفته می شود در این جلسه مصوب شد تا رئیس دفتر فنی فرماندرای میاندوآب به عنوان ناظر جلسه‌های کمیته فنی را راه اندازی و طرح را برای بررسی کمیسیون ماده پنج آماده کند.
تصمیم نهایی در خصوص راه اندازی طرح سرمایه گذاری تجاری، رفاهی میاندوآب بر اساس نظر کمیته فنی خواهد بود.