گزارش عملکرد دولت در شهرستان میاندوآب

فرماندار میاندوآب در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان میاندوآب را ارائه نمود

فرماندار میاندوآب در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان میاندوآب را  ارائه نمود
فرماندار میاندوآب:ما به عنوان خدمتگذاران مردم وظیفه داریم بصورت مداوم عملکرد خود را به مردم گزارش دهیم و در این راستا هرگونه تذکر، پیشنهاد و انتقادی را که از سوی مردم در چهارچوب قانون مطرح شود می پذیریم و سعی خواهیم کرد نواقصات را برطرف نماییم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جمع نمازگزاران جمعه گفت:

 

🔹ما به عنوان خدمتگذاران مردم وظیفه داریم بصورت مداوم عملکرد خود را به مردم گزارش دهیم و در این راستا هرگونه تذکر، پیشنهاد و انتقادی را که از سوی مردم در چهارچوب قانون مطرح شود می پذیریم و سعی خواهیم کرد نواقصات را برطرف نماییم.
🔹در ایام هفته دولت 57 پروژه با صرف هزینه ای بالغ بر 95 میلیارد تومان به بهره برداری رسید، 5 پروژه نیز کلنگزنی شد.
🔹سه پروژه شاخص در حوزه سلامت شامل بال دوم بیمارستان فاطمه زهرا(س) که با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان ، کلینیک تخصصی و کلینیک تشخیص بیماران سرطانی آماده بهره برداری هستند و درهفته های آینده با حضور مقامات کشوری افتتاح خواهند شد.
🔹11میلیارد تومان در حوزه راهسازی شهرستان میاندوآب شامل: بهسازی جاده میاندوآب بوکان، بزرگراه الغدیر و جاده تبریز هزینه شده است که در نوع خود چنین اقدامی کم نظیر است.
🔹در حوزه روستایی نزدیک چهل میلیارد تومان برای زیر سازی و آسفالت معابر روستایی هزینه شده است که بارزترین این پروژه ها زیرسازی و آسفالت 50هزار مترمربع از معابر روستای قبچاق می باشد، مهمترین پروژه نیز در حوزه راه روستایی محور شعبانلو به ملکان بود که از مشکلات اساسی مردم بخش مرحمت آباد بود که بحمداله آماده بهره برداری شد
🔹بلوار قبچاق و مسیر چهاربرج بطرف سالار آباد نیزبا همت و همکاری ادارات مربوطه  و با استفاده از ماشین آلات راهسازی راهداری، بنیاد مسکن و شهرداری ها به اتمام رسید و تقدیم مردم منطقه شد.
🔹در حوزه فضاهای آموزشی، 62 مدرسه خیر ساز در شهر و روستا در حال احداث می باشد که از این تعداد 46 باب مدرسه به اتمام رسیده و مابقی در دست احداث است، در ساخت مدارس خیر ساز شهری 50درصد توسط خیر و 50درصد توسط دولت تامین می شود ولی در مدارس خیر ساز روستایی 30درصد توسط خیرین و 70درصد توسط دولت تامین می گردد.
🔹در حوزه کشاورزی نیز طرح های خوبی به بهره برداری رسید که یکی از آنها بزرگترین کارخانه تولید پنیر پیتزا بود که توانایی خرید روزانه 170تن شیر رادارد و احداث چنین کارخانه هایی زمینه خوبی برای اشتغال فراهم میکند.
🔹دغدغه امروز بسیاری از خانواده ها اشتغال فرزندانشان می باشد در همین راستا احیای دوباره واحدهای صنهتی راکد و ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی را در دستور کار قرار داده ایم.