محبی نیا:استاندار برای خدمت به مردم منطقه آمده و از هیچ تلاشی برای توسعه استان دریغ نکرده و نخواهد کرد.

حمایت نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از عملکرد استاندارآذربایجان غربی

حمایت نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از عملکرد استاندارآذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جهانبخش محبی نیا نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس در مراسم افتتاح کارخانه آسفالت 120تنی شهرداری میاندوآب ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و تقدیر از عملکرد استاندار آذربایجان غربی و مجموعه تحت امر وی گفت:
امروز بزرگترین ثروت و دارایی جهان پیشتاز بودن در عرصه اطلاعات است، بی شک هر ملتی که تسلط کافی بر عرصه فناوری اطلاعات و بویژه حوزه اقتصاد داشته باشد پیروز خواهد بود.
وی با اشاره به پیشرفت تکنولوژی در جهان افزود: سرعت پیشرفت جهان در عرصه اطلاعات بگونه ای است که تا چهل سال آینده دستاوردهای بشر از ابتدا تا کنون به اندازه کل دستاوردهای بشریت در حوزه زیرساخت ها، دانش و منابع انسانی خواهد بود بنابراین سهم و جایگاه ما در این حوزه باید مشخص باشد.در دوره ای که جهان با چنین سرعتی در حال پیشرفت است، آیا شایسته است که در میاندوآب یا اورمیه ویا هر شهر دیگری نسبت به وحدت معترض باشیم؟ 
آیا شایسته است که عده ای تا خود را پشت تریبون می بینند حرفهای نامربوط بر زبان برانند و سخن از نبود وحدت بزنند؟ یا بحث هایی مبنی براینکه چرا از نماز جمعه و تریبون های ادارات صدای اختلاف بگوش نمی رسد مطرح کنند، واقعا چند درصد از افراد جامعه طالب اختلاف هستند؟
محبی نیا با تاکید بر اینکه اختلاف با چالش افکار تفاوت داردگفت: بحث و گفتگو خمیر مایه دانش و لازمه کرسی های آزاد اندیشی و مباحث سیاسی و اقتصادی است که در نهایت منجر به تولید علم، ثروت، فضیلت و وحدت و یکپارچگی در جامعه می شود.
امروز در میاندوآب شرایطی فراهم شده است که بهترین فرزندان میاندوآب با عقاید متفاوت چپ یا راست، اصولگرا یا اصلاح طلب با وحدت و همدلی دوشادوش هم برای  توسعه و پیشرفت این شهرستان در چهارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنند، در تمام نقاط استان نیز اینگونه است.
وی افزود: بنده با صراحت می گویم؛ استاندار برای خدمت به مردم منطقه آمده و از هیچ تلاشی برای توسعه استان دریغ نکرده و نخواهد کرد.
اگر امروز استانداری آمده که توسعه علمی و فناوری، قومیت، برادری و اخوت، سرمایه گذاری خارجی و ایجاد فرصت های شغلی را با حفظ استقلال سرلوحه کار قرار داده است، آیا نباید حمایت شود؟
محبی نیا با انتقاد از مخالفت بیجای برخی از مخالفان استاندار گفت: تعداد انگشت شماری از جناح های مختلف راضی به حضور و خدمت استاندار نیستند، در این میان کسانی نیز با لابی گری خود را مطرح می کنند، کسی که خودش را مطرح می کند نمی تواند سکاندار خوبی برای یک نهاد دولتی یا حاکمیتی باشد.
مگر انقلابی تر از حضرت امام (ره) داریم؟ امروز مظهر انقلابی گری مقام معظم رهبری است، ما طالب اصلاح طلب انقلابی هستیم و شهریاری نمونه واقعی  یک اصلاح طلب  انقلابی و از استانداران کارکشته کشور است.
در کشوری که مزین به اسلام ناب محمدی است پسندیده نیست که بخاطر خدمت به یک خانواده، مشکلات اقتصادی ، معیشتی و معضل بیکاری مردم را نادیده بگیریم و وظایف خود را فراموش کنیم .