پروژه‌های حوزه سلامت شهرستان میاندوآب در دهه فجر با ۴۰۰ میلیارد ریال ارزش افتتاح می‌شود

پروژه‌های حوزه سلامت شهرستان میاندوآب در دهه فجر با ۴۰۰ میلیارد ریال ارزش افتتاح می‌شود
فرماندار میاندوآب: همزمان با دهه مبارک فجر پروژه‌هایی در شهرستان میاندوآب به بهره‌برداری می‌رسد که ارزش ساخت و تجهیز این پروژه ها ۴۰میلیارد تومان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک پیشاپیش دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت؛ همزمان با دهه مبارک فجر پروژه‌های بهداشتی درمانی در شهرستان میاندوآب راه‌اندازی می‌شود و شاهد افتتاح مراکزی در میاندوآب خواهیم بود که نقش اساسی در پویایی بهداشت و درمان شهرستان و حتی منطقه دارد. 

وی تصریح کرد:
عملیات و اجرایی ۱۰ واحد مرکز بهداشتی درمانی حوزه سلامت شهرستان میاندوآب با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد  ریال که از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان، از سال۱۳۹۶ شروع شده بود، در حال حاضر با اتمام عملیات اجرایی و تکمیل و تجهیز آنها، آماده افتتاح در ایام دهه فجر می باشد.

فرماندار میاندوآب افزود: اتاق های عمل بیمارستان عباسی، مرکز خدمات جامع سلامت روستای سرچنار، کوی قره ورن و پایگاه بهداشتی حاشیه شهر لیلان چایی واقع در مساکن مهر، چهار باب خانه بهداشت روستایی و مرکز فوریت های پزشکی خیرساز للکلو از دیگر طرح هایی است که به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین عملیات اجرایی مرکز فوریت پزشکی محور تبریز - میاندوآب در روستای ممدیل به همین مناسبت آغاز می شود.

انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی قرار دارد و در این مدت خدمات ارزنده‌ای انجام یافته که باید تبیین شود تا مردم از عملکردهای انجام یافته آگاه شوند.

قهرمانی افزود: کلینیک تخصصی بیمارستان فاطمه زهرا (س) نیز که در فضایی به مساحت یکهزار و 800 متر مربع احداث شده است،یکی دیگر از طرح هایی است که با افتتاح آن تحولی عظیم در حوزه سلامت این شهرستان ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه، تمام رشته های تخصصی پزشکی در این محل تجمیع می شود تا ضمن بهبود خدمات ارایه شده، زمینه رضایت مندی مردم و بیماران نیز جلب شود.