به مناسبت گرامیداشت 6 دهه فجر پروژه عمرانی و کشاورزی در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب مورد بهره برداری قرار گرفت

به مناسبت گرامیداشت 6 دهه فجر پروژه عمرانی و کشاورزی  در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب مورد بهره برداری قرار گرفت
به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین بهار آزادی 6 پروژه عمرانی خدماتی و کشاورزی با صرف اعتبار 20 میلیارد و 800 میلیون ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میاندوآب و جمعی از مسئولان دانشگاه ارومیه و مرکز آموزش عالی شهید باکری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین بهار آزادی 6 پروژه عمرانی خدماتی و کشاورزی شامل: دیوارکشی بطول 1800 متر، اصلاح اراضی و اجرای سیستم مکانیزه آبیاری نوین در 8 هکتار، احداث انبار و تجهیز سالن جلسات و اجرای سیستمهای حفاظت فیزیکی( دوربین های مدار بسته ) و صوتی  در مجموع با صرف اعتبار 20 میلیارد و 800 میلیون ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میاندوآب و جمعی از مسئولان دانشگاه ارومیه و مرکز آموزش عالی شهید باکری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

شاخصه بارز انقلاب  استمرار و بالندگی آن است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میانوآب؛ صمد اکبری در مراسم بهره برداری از پروژه های مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب  با اشاره به پروژه های افتتاح شده در دهه فجر امسال گفت: علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی و تحریمهای ظالمانه شاهد افتتاح پروژه های بزرگی در سطح شهرستان بودیم که منجر به اشتغال زایی 330 نفر از جوانان منطقه شد و این خود نمونه بارزی از برکات و نشانگر شاخصه اصلی انقلاب که همان " استمرار و بالندگی" آن است.

وی با اشاره به اهمیت تربیت نسل آینده گفت: محور اصلی تمام برنامه های ما باید مردم باشند و سرمایه گذاری برای نیروی انسانی در اولویت سایر امور قرار گیرد.

صمد اکبری اذعان داشت: در برنامه های دهه فجر امسال شاهد افتتاح هنرستان کشاورزی با امکاناتی بسیار عالی و مطرح در سطح کشور بودیم، استفاده از پتانسیل های موجود و تربیت نیروی کارآمد در مراکزی همچون هنرستان کشاورزی و مرکز آموزش عالی شهید باکری برنامه ریزی برای آینده و فردای کشور است،  تربیت نیروی انسانی مهم تر از احداث سد، کارخانه و واحدهای صنعتی و تولیدی است چرا که آینده ی یک کشور توسط نیروی انسانی آن ترسیم می شود.
معاون فرماندار میاندوآب در خاتمه سخنان خود با اعلام آمادگی برای ارتقای کمی و کیفی آموزش در مرکز آموزش عالی شهید باکری از مدیران این مرکز خواست تا تمام تلاش خود را برای افزایش رشته های تحصیلی و پذیرش دانشجو بکار گیرند.