تشدید نظارت ها بر نانوایی های شهرستان میاندوآب در آستانه سال جدید

اعضای کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان میاندوآب از نحوه فعالیت نانوایی های مناطق مختلف میاندوآب بازدید کردند

اعضای کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان میاندوآب از نحوه فعالیت نانوایی های مناطق مختلف میاندوآب بازدید کردند
شهروز کرمی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: هدف از این بازدیدها و تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی ها را بررسی کیفیت آرد، نان و میزان سهمیه نانوایی ها بر اساس نیازمندی مناطق است. واحدهای نانوایی از لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی،کیفیت و قیمت مصوب نان بطور مستمر کنترل می شوند و واحدهای نمونه نانوایی تشویق شده و با واحدهای متخلفی که به قانون تمکین نمی کنند با جدیت و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندواب؛در راستای اجرای قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی، صبح امروز، شنبه 28 اسفند ماه، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار، معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی، رئیس اداره غله، مسئول و بازرسان و قرارگاه تامین امنیت غذایی جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب، بمنظور برقرای آرامش در بازار و جلوگیری از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم عرضه و توزیع خارج از شبکه کالاهای اساسی، از نانوایی های سطح شهرستان میاندوآب بازدید کردند.

در جریان این بازرسی های امروز از خبازی ها تعداد 3 فقره پرونده تخلفاتی تنظیم و پس از ثبت در سامانه سیمبا(سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی) جهت رفتار قانونی و صدور رأی به اداره‌ تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.