آیین تجلیل از خیران جشن گلریزان میاندوآب برگزار شد

طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، رییس دادگستری و دادستان، از خیران نیک‌اندیش میاندوآبی جشن گلریزان آزادی زندانیان با محکومیت مالی غیرعمد تجلیل بعمل آمد

طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، رییس دادگستری و دادستان،  از خیران نیک‌اندیش میاندوآبی جشن گلریزان آزادی زندانیان با محکومیت مالی غیرعمد  تجلیل بعمل آمد
فرماندار میاندوآب: مساعدت شما خیران، زندانیان با محکومیت غیرعمد به آغوش خانواده‌های خود بازگشته و دعای خیر آنان پشت پناه شما خواهد بود / مردم میاندوآب مطالبه گر باشند

مردم میاندوآب مطالبه‌گر باشند

علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب در آیین تجلیل از خیران حامی زندانیان غیر عمد با قدردانی از خیران این شهرستان اظهار کرد: مساعدت شما خیران، زندانیان با محکومیت غیرعمد به آغوش خانواده‌های خود بازگشته و دعای خیر آنان پشت پناه شما خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ علی پیام با بیان اینکه خداوند متعال دعای همچین انسان‌ها را زود اجابت می‌کند، گفت: بنابر فرمایش حضرت علی(ع) مالی که صرف کارهای خیر و برای کمک به همنوعان صرف شود،بهترین مال است و همچنین افرادی که مال خود را در طبق اخلاص گذاشته وبه همنوع خود کمک می‌کنند، بهترین بندگان خدا هستند.

 وی در ادامه‌ با اشاره به وضعیت حاکم بر ترافیک شهر میاندوآب اظهار کرد: عدم نبود پارکینگ، نبود خط‌کشی معابر، نبود تابلوهای راهنمایی و رانندگی مشکلات امروز شهر میاندوآب است که ترافیک در این شهر را به یک چالش و معضل تبدیل کرده است.

 فرماندار ویژه میاندوآب با بیان اینکه از روز اول حضورم در میاندوآب برای پیشرفت و ارتقای میاندوآب شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم، افزود: متاسفانه در شهر میاندوآب مطالبه‌گری از سوی مردم وجود ندارد و مسوولان زیادی هم در منصب‌های مختلف قرار گرفته‌اند که عدم خواسته و مطالبه‌گری موجب این وضعیت در شهر شده است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی میاندوآب گفت: این شهر در بهترین موقعیت و استراتژی قرار دارد و شهرهای زیادی هم آروزی موقعیت میاندوآب را دارند و حتی سرمایه‌گذاران حاضر به سرمایه‌گذاری در آن شهرها نیستند. اما میاندوآبی‌های زیادی در شهرهای دیگر و بزرگ سرمایه‌گذاری کرده‌اند که ابتدا می‌خواهم این کار را نکنند و آبادانی شهر خود را به هیچ چیز دیگری ترجیح ندهند.

مقام عالی دولت در شهرستان میاندوآب با اشاره محدودیت‌های مالی در شهرداری، گفت: در روزهای گذشته حدود 400 هزار تن شن و ماسه از رودخانه زرینه‌رود که توسط سودجویان به صورت غیرمجاز برداشت می‌شد به نفع خدمات عام‌المنفعه مصادر شد که به همراه جذب قیر رایگان در جهت آسفالت معابر استفاده خواهد شد.

پیام با اشاره به توسعه شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب با افزودن 27 هکتار زمین، گفت: همچنین 40 هکتار دیگر برای ایجاد شهرک صنعتی شماره 2 میاندوآب پیش‌بینی شده تا امر سرمایه‌گذاری در محصولات وابسته به بخش کشاورزی در آن محل محقق یابد.

فرماندار ویژه میاندوآب با اشاره به اینکه همایش توسعه میاندوآب بزودی برگزار می‌شود، گفت: میاندوآب در برخی شاخص‌های توسعه‌ای از متوسط استانی نیز پایین است و برای جبران این کاستی تلاش می‌کنیم.

علی پیام با قدردانی از استاندار آذربایجان‌غربی افزود: در سفر رییس جمهور به میاندوآب به اندازه اعتبارات 15 ساله، اعتبار اخذ شد.

وی با بیان اینکه برای ساماندهی ورودی‌های میاندوآب، تکمیل محورهای سرچم، کمربندی جنوبی برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: فرمانداری مال همه مردم است و مردم میاندوآب از مسوولان فعال حمایت می‌کنند و نباید کسی ناراضی باشد.

این آیین با اهدای لوح تقدیر از خیران پایان یافت.