جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد.

جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد.
🔹فرماندار میاندوآب در جلسه ستاد بازآفرینی شهری مطرح کرد: 🔹یک مجمتع فرهنگی، تجاری و خدماتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت بیش از چهار هزار مترمربع، با اعتباری بالغ بر سیصد میلیارد تومان در مرکز شهر احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جلسه ستاد بازآفرینی این شهرستان با اشاره به اینکه احداث طرح های بزرگ در بافت فرسوده شهر می تواند نقش مهمی در زیبا سازی و بازآفرینی شهری و جلب رضایت مردم داشته باشد افزود: این مجمتع فرهنگی، تجاری و خدماتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی  در زمینی به مساحت بیش از چهار هزار مترمربع، با اعتباری بالغ بر سیصد میلیارد تومان در مرکز شهر احداث خواهد شد که  پس از اتمام ،  برای 600 نفر زمینه اشتغال فراهم می شود.
وی افزود: سرمایه گذار 17 پلاک و به ویژه سینمای قدیمی شهر را برای اجرای این طرح خریداری کرده است که طبق پیش بینی های انجام شده 2 طبقه از این مجتمع هر کدام با ظرفیت 300 دستگاه خودرو به پارکینگ اختصاص یافته و طبقه همکف تا چهارم به واحد های تجاری و در طبقه پنجم نیز واحدهای تفریحی، شهربازی و به ویژه سینما راه اندازی خواهد شد.
وی بیان کرد: طبقه های 6 و هفت نیز پیش بینی شده به واحدهای اداری و خدماتی اختصاص یابد و طبقه هشتم نیز مختص تالار و سالن آمفی تئاتر است.
فرماندار میاندوآب با تاکید بر اینکه همه باید برای توسعه این شهرستان تلاش کنند افزود: بدون حضور سرمایه گذاران روند توسعه در شهرستان بسیار کند خواهد بود بنابراین باید با اجتناب از تنگ نظری و مانع تراشی بر سر راه سرمایه گذار، زمینه را برای توسعه شهرستان فراهم نماییم.
قهرمانی با اشاره به وجود معضل بیکاری در این شهرستان اضافه کرد: از همه سرمایه گذاران در حوزه های مختلف که تمایل به سرمایه گذاری در این شهرستان هستند حمایت کرده و برای تسهیل در سرمایه گذاری آنها تلاش خواهیم کرد.