همزمان با سومین روز از هفته دولت در شهرستان میاندوآب، 2باب خانه بهداشت روستایی، بیمارستان دامپزشکی افتتاح و 40واحد مسکن مددجویی کلنگزنی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ این طرح‌ها شامل ۲ باب خانه بهداشت روستایی، یک باب بیمارستان دامپزشکی و یک واحد مسکن مددجویی کمیته‌ امداد امام‌خمینی (ره) است که با صرف ۱۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال هزینه به بهره‌برداری رسید.

رییس مرکز بهداشت میاندوآب در آیین افتتاح این ۲ خانه بهداشت گفت: خانه‌های بهداشت در روستاهای «دوه‌چی» و «ساتلمیش‌توپخانه» در بخش مرکزی میاندوآب با زیربنای ۱۱۵ مترمربع و با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه احداث شده است.
طهماسب غفاری با بیان اینکه این طرح‌ها در قالب توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی و ارتقای سطح سلامت جامعه ساخته شده است افزود: با افتتاح این طرح‌ها یکهزار و ۱۰۰ نفر از مردم این روستاها و منطقه از خدمات درمانی، پزشکی و بهداشتی آنها بهره‌مند خواهند شد.

 

بیمارستان دامپزشکی در میاندوآب افتتاح شد
رییس شبکه دامپزشکی میاندوآب در این خصوص گفت: بیمارستان دامپزشکی با مشارکت بخش خصوصی در روستای «فیروزآباد» احداث شده و هفتمین بیمارستان دامپزشکی در این شهرستان است که دارای ۶۰۰ مترمربع مساحت و ۲۵۰ مترمربع زیربنا است و با چهار میلیارد ریال تسهیلات بانکی و چهار میلیارد ریال آورده شخصی احداث شده است.
مهدی فتاحی بیان کرد: این بیمارستان دارای داروخانه، اتاق معاینه دام، آزمایشگاه  و بخش جراحی است و با بهره‌برداری از آن برای پنج نفر شامل چهار نفر دامپزشک و یک نفر در رشته علوم‌ آزمایشگاهی زمینه اشتغال فراهم شد

 

یک واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) در میاندوآب تحویل شد
بخشی؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اظهار داشت: این واحد مسکن مددجویی کمیته‌امداد امام‌(ره) نیز در روستای "قدرت‌کندی" از توابع بخش مرکزی ساخته شده است‌ که دارای ۶۰ مترمربع زیربنا بوده و با هزینه ۵۵۰ میلیون ریال از محل کمک‌های بلاعوض دولتی، منابع امدادی و خیران احداث شده است.

 

عملیات اجرایی ۴۰ واحد مسکن مددجویی بهزیستی در میاندوآب آغاز شد
رییس اداره بهزیستی میاندوآب در آیین کلنگ‌زنی ۴۰ واحد مسکن مددجویان بهزیستی که در روستای "اسلام‌تپه" برگزار شد، گفت: این واحدهای مسکونی برای معلولان و زنان سرپرست خانوار با ۲۴ میلیارد ریال اعتبار ساخته می‌شود.