آغاز بهره برداری از اتاق های عمل بیمارستان عباسی میاندوآب با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال

آغاز بهره برداری از اتاق های عمل بیمارستان عباسی میاندوآب با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، بهره برداری از اتاقهای عمل بازسازی شده بیمارستان عباسی با صرف اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال از منابع داخلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر،  بهره برداری از اتاقهای عمل بازسازی شده بیمارستان عباسی با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان آغاز شد.

بازسازی اتاقهای عمل بیمارستان عباسی بدلیل فرسودگی بیش ازحد و عدم کارایی مناسب یکی از مهمترین خواسته های مراجعین این بیمارستان بود که با صرف اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال از منابع داخلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب انجام پذیرفت که 5میلیارد ریال از مبلغ ذکر شده برای نوسازی و 2میلیارد ریال برای تجهیز اتاق های عمل هزینه شده است.
مهدی قهرمانی فرماندار میاندوآب در این مراسم با اشاره به توجه ویژه دولتمردان تدبیر و امید به حوزه سلامت و ارائه  خدمات درمانی مناسب به مردم گفت: قدمت بالای ابنیه و مجموعه اتاق های عمل این بیمارستان، افزایش تعداد متخصصین جراحی و تعداد اعمال جراحی و همچنین ارتقای کیفیت خدمات و استانداردهای اتاق عمل، باعث شد تا بازسازی این واحد ها با هدف ارتقاء استانداردهای کیفی و افزایش رضایت و امید در بیماران و خانواده های آنها آغاز شود.