۵۸ طرح در میاندوآب طی هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

به مناسبت هفته دولت ۵۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با هزینه حدود ۶۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد

به مناسبت هفته دولت ۵۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با هزینه حدود ۶۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار میاندوآب از افتتاح ۵۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با هزینه حدود ۶۰۰ میلیارد ریال و کلنگ زنی 2 باب مدرسه با 14 کلاس درس و اعتبار اولیه 63 میلیارد ریال در هفته دولت خبرداد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه‌محبت در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد، هشت پروژه شاخص شامل افتتاح بخشداری "بکتاش" با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی، ۲ باب جایگاه سی‌ان‌جی، گازرسانی به ۱۴ روستا در بخش"باروق"، افتتاح مجتمع درمانی امام حسین (ع) فرهنگیان، آبرسانی یکپارچه تحت آبیاری نوین برای ۲۱ هکتار از زمین‌های کشاورزی، آسفالت معابر روستایی به مساحت ۱۷ هزار مترمربع طی این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: افتتاح فاز اول بزرگراه میاندوآب ‌- شاهین‌دژ به طول ۹ کیلومتر، بهسازی و روکش آسفالت بخشی محور سرچم- میاندوآب‌، بهسازی مسیرهای روستایی در قالب طرح "ابرار" و افتتاح کارخانه تولید پوره آبمیوه و کنسانتره از دیگر برنامه‌های شاخص تدارک دیده شده برای هفته دولت امسال در میاندوآب است.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه در طول این هفته همچنین ۴۱ پروژه عمرانی نیز در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد افزود: در مجموع برای این طرح‌ها ۲۸۹ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این ۱۶ پروژه تولیدی، خدماتی و صنعتی نیز با اشتغال‌زایی ۵۹ نفر در این شهرستان افتتاح می‌شود که برای این طرح‌ها نیز ۲۶۱ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال هزینه شده است.

شیرازه‌محبت اظهار داشت: در هفته دولت امسال عملیات احداث ۲ باب مدرسه۱۰ و چهار کلاسه نیز با برآورد اعتبار ۶۳ میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود که یکی از این مدارس در شهر و دیگری در روستای "دوه‌چی" قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال به علت شرایط کرونایی، برنامه‌های هفته دولت متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود افزود: در راستای مدیریت بهتر این بیماری، برگزاری برنامه‌های این هفته براساس پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت شدید خواهد بود و در هر حوزه با حضور مدیر متولی و تعدادی از مدیران برگزار خواهد شد.