دیدار مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) با فرماندار شهرستان میاندوآب به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)

10پایگاه نیکوکاری در میاندوآب، کمک های مردمی را جمع آوری می کنند

10پایگاه نیکوکاری در میاندوآب، کمک های مردمی را جمع آوری می کنند
به مناسبت روز احسان و نیکوکاری و سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام (ره) ، مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با فرماندار این شهرستان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندارمیاندوآب در این دیدار ضمن تبریک 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، یکی ازاهداف مهم انقلاب اسلامی ایران را کمک به محرومان و مستضعفان و از بین بردن فاصله طبقاتی در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت : تاسیس این نهاد گامی ارزنده در جهت کمک به مستمندان و توسعه عدالت در جامعه می باشد.
قهرمانی با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای حضور مردم در تمامی صحنه ها می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند افزود: کمیته امداد می تواند با برنامه ریزی وبا پشتوانه نظام ومردم بسیاری از مشکلات محرومین را بر طرف نماید.

رسول بخشی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندواب نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان، اظهار کرد: جشن نیکوکاری در روز‌های ۱۵ تا ۱۷ اسفند در شهرستان میاندوآب همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: جشن نیکوکاری ۱۵ اسفند در سطح مدارس شهرستان، ۱۶ اسفند در پایگاه‌های جشن نیکوکاری سطح شهر و ۱۷ اسفند نیز در مصلی‌ نماز جمعه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مراسم جشن نیکوکاری علاوه بر سطح شهر میاندوآب در بخش های مرحمت آباد و باروق نیز برگزار می شود، گفت: ۱۰ پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری، کمک های نقدی و غیرنقدی مردم را در این روزها جمع آوری می کنند.

بخشی تصریح کرد: امیدواریم امسال نیز مانند همیشه خیرین و نیکوکاران عزیز ما را در تهیه مایحتاج شب عید  خانواده های نیازمند تنها نگذارند و یاریگر ما در کمک رسانی به محرومان و نیازمندان باشند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب هم چنین با تقدیر و تشکر از همکاری خیرین و نهادهای مختلف در یاری رساندن به نیازمندان، اظهار کرد: ستاد خیرین، در آستانه سال نو به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان ۲۰۰ میلیون ریال کمک کردند

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای حاضر بر لزوم جمع آوری کمک های مردمی به نیازمندان و یاری رساندن به آنان در آستانه سال نو و ایام عید نوروز تاکید کردند