برگزاری همایش تجلیل و نکو داشت پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در شهرستان میاندوآب

همایش تجلیل و نکوداشت پیشکسوتان عرصه های جهاد و شهادت در میاندوآب با حضور فرماندهان دوران دفاع مقدس و مسئولان شهرستانی برگزار شد

همایش تجلیل و نکوداشت پیشکسوتان عرصه های جهاد و شهادت در میاندوآب با حضور فرماندهان دوران دفاع مقدس و مسئولان شهرستانی برگزار شد
فرماندار میاندوآب : عده ای دائم به دنبال اختلاف افکنی هستند که باید هوشیار باشیم/ نباید رشادت های رزمندگان اسلام و شهدا و ایثارگران را فراموش کنیم/ به برکت خون شهدا امروز شاهد امنیت پایدار هستیم/ اما امروز در جنگ اقتصادی و تحریم با کشورهای مختلفی روبرو هستیم که باید با اتحاد و همدلی این جنگ را نیز پشت سر بگذاریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این مراسم با تاکید بر اتحاد و همدلی، اظهار کرد: عده ای دائم به دنبال اختلاف افکنی هستند که باید هوشیار باشیم.

مهدی قهرمانی با بیان اینکه به برکت خون شهدا امروز شاهد امنیت پایدار هستیم، افزود: نباید رشادت های رزمندگان اسلام و شهدا و ایثارگران را فراموش کنیم.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس تنها با یک دشمن روبرو بودیم، گفت: اما امروز در جنگ اقتصادی و تحریم با کشورهای مختلفی روبرو هستیم که باید با اتحاد و همدلی این جنگ را نیز پشت سر بگذاریم.

در این همایش امام جمعه میاندوآب در سخنانی با اشاره به ویژگی های حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج)، اظهار کرد: همه وظیفه داریم در راستای اولویت های حکومت امام زمان(عج) حرکت کرده و در گام دوم انقلاب اولویت های حکومت امام زمان(عج) را تبیین و دین را اولویت قرار دهیم.

در این همایش امام جمعه میاندوآب نیزدر سخنانی با اشاره به ویژگی های حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج)، اظهار کرد: همه وظیفه داریم در راستای اولویت های حکومت امام زمان(عج) حرکت کرده و در گام دوم انقلاب اولویت های حکومت امام زمان(عج) را تبیین و دین را اولویت قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده گفت: دین و حاکم شدن ارزش ها، اولویت حکومت امام زمان(عج) بوده و ویژگی های حکومت امام زمان(عج) در ۳۸ أین در دعای ندبه آمده است.

وی با بیان اینکه دشمن بر روی باورها و اعتقادات جوانان و مردم برنامه ریزی کرده و برای تغییر آنها تلاش می کند، افزود: باید دینداری و خداباوری را در جامعه حاکم کرد و در مقابل توطئه نفوذ دشمنان ایستاد.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه نباید سنگرها را خالی کرد، گفت: اکنون در جنگ فرهنگی هستیم و در این جنگ همه باید به وظیفه خود عمل کرده و توجه داشته باشند که با به من چه گفتن در واقع در زمین دشمن بازی می کنیم.

حسن زاده با بیان اینکه جنگ فرهنگی و اقتصادی مهم تر و حساس تر از جنگ نظامی است، تصریح کرد: نباید عقب نشینی و سنگرها را خالی کرد  و به این توجه داشت که اقتصاد و سیاست در سایه دین حل می شود.