بازدید فرماندار از موسسه خیریه رسول اکرم

بازدید فرماندار از موسسه خیریه رسول اکرم
ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از موسسه خیریه رسول اکرم (ص) شهرستان میاندوآب بازدید کرد

ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب  از موسسه خیریه رسول اکرم (ص) شهرستان میاندوآب بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ دکتر امیری در این بازدید ضمن تقدیر خیرین این موسسه و آرزوی توفیق روزافزون و با اشاره به اینکه میاندوآب جزو برترین های استان در زمینه خیرین می باشد گفت: خیرین با خداوند متعال معامله کرده اند و نباید انتظار تقدیر و تشکر داشته باشند، اقدامات انسان دوستانه ای که در این موسسات صورت می گیرد علاوه بر اینکه مردم را ترغیب به نوعدوستی می کنند، کمکحال دولت نیز در زمینه پوشش خانواده های آسیب پذیر نیز هستند.
ناصر امیری با اشاره به خدمات موسسه خیریه رسول اکرم(ص)اظهار کرد: کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی و ایجاد تسهیلات در امر ازدواج از برنامه هایی است که می تواند علاوه بر تحکیم خانواده در کنار دیگر مسائل زندگی موثر واقع گردد.
فرماندار میاندوآب افزود: در شرایط فعلی که بحران اقتصادی و تحریمهای ظالمانه گریبانگیر خانواده ها و اهرم فشار بر دولت شده است تامین جهیزیه و مایحتاج زندگی خانواده های کم بضاعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 وی درخصوص فعالیت های این موسسه گفت : فعالیت های این موسسه اهدا جهیزیه به نوعروسان، دانش آموزان و تهیه خواربار و مایحتاج مورد نیاز خانواده های تحت پوشش می باشد، از سوی دیگر خانواده های کم بضاعت زیادی هستند که با مشکلاتی همچون اعتیاد و سرطان مواجه شده اند که نیازمند کمک هستند بر همین اساس از این بزرگواران انتظار می رود با گسترش فعالیت های خود در خصوص خدمات درمانی و پزشکی این موسسه به افراد تحت پوشش، هماهنگی لازم با بیمارستان ها و مراکز درمانی جهت تخفیف یا رایگان نمودن معالجه انجام دهند.
وی در پایان اظهار داشت: نهادهای دولتی تنها نمی توانند نسبت به کارهای خیر کاری بکنند ، در این میان فعالیت موسسات خیریه در جامعه بسیار مهم و ضروری است. و باید موسولین نیز از هیچ کوششی برای حمایت از این موسسات دریغ نورزند.
گفتنی است موسسه خیریه رسول اکرم (ص) در سال 1381 با هدف خدمت رسانی به خانواده های نیازمند شهرستان در جهت تامین جهیزیه، کمک هزینه تحصیلی، تهیه مایحتاج زندگی و خدمات درمانی تاسیس شد.

# نظر : 0