سفرهای روستایی فرماندار میاندوآب

حضور علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جمع اهالی روستای کورآباد بخش مرکزی

حضور علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جمع اهالی روستای کورآباد بخش مرکزی
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: سفرهای روستایی با هدف احصاء مشکلات و رفع آنها انجام میگیرد، رویکرد دولت سیزدهم محرومیت زدایی و رفع مشکلات است، پاره ای از مشکلات روستاها با کمترین امکانات و همکاری دهیاران روستاهای همجوار براحتی قابل حل است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، در جمع اهالی روستای کورآباد گفت: سفرهای روستایی با هدف احصاء مشکلات و رفع آنها انجام میگیرد، رویکرد دولت سیزدهم محرومیت زدایی و رفع مشکلات است، پاره ای از مشکلات روستاها با کمترین امکانات و همکاری دهیاران روستاهای همجوار براحتی قابل حل است .
وی افزود: در مشکلات این روستا نبود مدرسه نیز بچشم میخورد، بسیار درد آور است که دانش آموزان بدلیل نبود مدرسه به تحصیلات بالاتر از کلاس ششم  دست یابند، برای حل این مشکل سعی خواهیم کرد در آینده ای نزدیک یک مدرسه راهنمایی با مشارکت مردم بصورت متمرکز برای استفاده 4 روستا منطقه احداث کنیم.
علی پیام در رابطه با مشکل آب کشاورزی نیز گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شده است امسال 3 نوبت آب کشاورزی اختصاص خواهیم داد و سعی برآن داریم تا با تغییر فشار آب تمامی روستاهای مسیر از نعمت آب بهره مند گردند.
گفتنی است در خانمه نشست فرماندار با اهالی روستا مقرر گردید سیستم روشنایی معابر، طرح هادی و اعطای زمین از سوی بنیاد مسکن، افزایش محدوده روستا اجرایی شود، همچنین برای ایجاد اشتغال جوانان منطقه، اعطای تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد مشاغل خرد و کارگاه های بزرگ از محل تبصره 18 با معرفی دهیار انجام پذیرد.