بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و فرماندار میاندوآب از پروژه های در حال اجرای شهرستان میاندوآب

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، نماینده مجلس و فرماندار میاندوآب از روند احداث جاده میاندوآب – سرچم، پروژه ساحل سازی زرینه رود و جاده دسترسی راه آهن میاندوآب بازدید کردند.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، نماینده مجلس و فرماندار میاندوآب از روند احداث جاده میاندوآب – سرچم، پروژه ساحل سازی زرینه رود و جاده دسترسی راه آهن میاندوآب بازدید کردند.
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی: سخت ترین قسمت جاده میاندوآب – میانه بطول 6 کیلومتر دست نخورده باقی مانده است و طی هفته آینده پیمانکار جدید مشخص شده و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حمزه لویی در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: 6 کیلومتر از این جاده که سخت ترین مرحله کار است دست نخورده باقی مانده و تصمیم بر این شده است که این 6 کیلومتر به پیمانکار جدید واگذار شود.
 وی گفت: تا یک هفته آینده وضعیت کار این 6 کیلومتر و پیمانکار جدید را مشخص می کنیم.

حمزه لویی با اشاره به اینکه پیشرفت کار پروژه بیش از 90 درصد است، ادامه داد: اولویت اول استان بازگشایی هر چه سریعتر  جاده میلاندوآب-میانه است.

گفتنی است جاده میاندوآب-میانه در سال 73 کلنگ زنی شده است  و به عنوان قدیمی ترین جاده در دست ساخت  کشور شناخته می شود  و اردیبهشت امسال معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به این شهر از اتمام بازگشایی مسیر تا پایان سالجاری خبر داده بود.

مدیرکل راهداری آذربایجان غربی نیز در بازدید از پروژه های در حال ساخت میاندوآب گفت: امسال 20 کیلومتر در این شهرستان روکش آسفالت شده است و همچنان ادامه دارد از جمله در روستای ملاشهاب الدین به صورت مشترک با بنیاد مسکن ، روکش محور سرچم ، 3 کیلومتر مانده جاده شاهیندژ حوالی روستای آیدیشه پروژه هایی هستند که به پیمانکار واگذار شده و بزودی به اتمام خواهد رسید.
ارسلان شکری گفت: یکی از برنامه های ویژه برای تسهیل در تردد مردم جهت استفاده از ایستگاه راه آهن میاندوآب، آسفالت خروجی شهر تا ایستگاه به طول 7 کیلومتر برآورد شده است که از محل اعتبارات خود سازمان و با کمک سازمان برنامه و بودجه آذربایجانغربی طی 6 ماه آینده تعریض و بهسازی خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار اینها پروژه های روستایی هم تحت عنوان طرح ابرار در دستور کار قرار دارد و با دستور وزیر 15 کیلومتر از روستاهای میاندوآب هم از این طرح بهره مند خواهند شد.