ادای احترام استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای شهرستان میاندوآب

محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در آغاز هشتمین سفر شهرستانی خود امروز، وارد میاندوآب شد و با حضور در مزار شهدا به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ محمد صادق معتمدیان در هشتمین سفر شهرستانی خود با حضور در مزار 850 شهید والا مقام این شهرستان با قرائت فاتحه و نثار گل یاد و خاطره شهدای سلحشور این شهرستان را گرامی داشت.

بازدید از شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب و برگزاری میز خدمت توسط معاونان استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل استانی در محل مصلای امام خمینی (ره) از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در سفر مقام عالی دولت در استان به میاندوآب است.

بررسی طرح احداث بیمارستان جایگزین بیمارستان عباسی عباسی میاندوآب به عنوان یک پروژه ملی، بازدید از مرکز نگهداری معلولان ذهنی بی‌سرپرست و مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در میاندوآب، دیدار از خانواده شهید امانی (شهید راه امنیت) و دیدار با مردم روستاهای زنجیرآباد، حاج حسن سفلی، یاریجان علیا و دیدار با مردم شهر جدید بکتاش در مسجد جامع این شهر از دیگر برنامه‌های سفر محمدصادق معتمدیان به شهرستان میاندوآب است.
بازدید از کمپ گردشگری نوروزلو، دیدار و سخنرانی در جمع نخبگان و ایثارگران شهرستان و نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان دیگر برنامه‌های کاری استاندار آذربایجان غربی در مدت حضورش در میاندوآب خواهد بود.