جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

🔴 علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب مطرح کرد؛

🔹 تعطیلی اماکن ورزشی درمحدودیت های کرونایی مشکلات فراوانی در حوزه های ورزشی و اوقات فراغت جوانان بوجود آورد، بهبود شرایط نیازمند عزم جدی و کار شبانه روزی مدیران دستگاه های اجرایی است.

🔹 مجموعه ورزش و جوانان عزم جدی برای برگزاری ورزشهای همگانی و جشنواره ها با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت جوانان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی داشته باشد.

🔹 میاندوآب مدال آوران و قهرمانان ملی خوبی در ورزش حرفه ای دارد، از پتانسیل خوبی نیز برای برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی برخوردار است ولی مکان مناسبی برای اسکان و میزبانی میهمانان نداریم، برای رفع این نواقصات و تکمیل پروژه های نیمه تمام و مورد نیاز شهرستان در این حوزه پیگیر حضور وزیر و یا معاون وزیر ورزش و جوانان در شهرستان هستیم تا اعتبارات لازم را جذب نماییم.

🔹 مردم از وضعیت هزینه های کلاس های ورزشی گله مند هستند و برای پایان این وضعیت و جلب رضایت مردم طی یکهفته کمیته قیمت گذاری و نظارت بر اماکن ورزشی با هدف یکسان سازی هزینه ها تشکیل خواهد شد.

🔹مدیران دستگاه های اجرایی با مطالعه برنامه های کشورها و استانهای موفق در ساماندهی امور جوانان عمل کنند، امروز برای مدیریت شرایط و پیشرفت در حوزه جوانان نیازمند اجرای برنامه های دقیق با زمان بندی مناسب هستیم.

🔹باهمکاری مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی آذربایجانغربی در راستای اجرای مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به شهرستان میاندوآب، ایجاد بازارچه مشاغل خانگی و صنایع دستی در دستور کار قرار گرفته است، این بازارچه با همکاری شهرداری همزمان با اجرای طرح گردشگری لیلان چای ایجاد خواهد شد و امیدواریم زمینه اشتغال و غنی سازی اوقات فراغت تعداد زیادی از جوانان میاندوآب را فراهم سازد.