سفر معاون وزیر کشور به شهرستان میاندوآب

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پروژه های شهری میاندوآب بازدید کرد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پروژه های شهری میاندوآب بازدید کرد
معاون وزیر کشور: دولت پروژه‌های نیمه‌تمام را تا پایان کار خود به نتیجه می‌رساند/ هیچ پروژه جدیدی آغاز نمی‌شود و تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌ها به کار خواهیم گرفت

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان کار خود، گفت: هیچ پروژه جدیدی آغاز نمی‌شود و تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌ها به کار خواهیم گرفت

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، مهدی جمالی نژاد در جریان بازدید از پروژه های شهری و روستایی شهرستان میاندوآب، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش درآمدهای شهری از اتمام پروژه‌های شهری با تخصیص اعتبار حمایت می‌کنیم.

وی ضمن تأکید بر اتمام پروژه‌های شهرهایی با جمعیت کمتر از ۵۰ هزار نفر تا پایان دوره شوراها و دولت، خاطر نشان کرد: پروژه‌هایی که منافع عمومی را به دنبال دارند مدنظر این مهم هستند.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور افزود: این پروژه‌ها موارد زیست‌محیطی و فضای سبز، ایمنی شهر، زیرساختی، اقتصادی و خدماتی را شامل می‌شود.

وی با اشاره به بازدید از شهرهای باروق، چهاربرج و میاندوآب، یادآور شد: در آینده‌ای نزدیک مشکلات مناطق مورد بازدید مرتفع خواهد شد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ضمن تأکید به برطرف کردن مشکلات شاخص مناطق مختلف شهرستان میاندوآب، گفت: تمرکز دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است که ساحل زرینه‌رود میاندوآب را نیز شامل می‌شود. همچنین هیچ پروژه جدیدی در سراسر کشور آغاز نمی‌شود.

وی ابراز داشت: در مباحث مربوط به خرید ماشین آلات، ناوگان عمومی، زیرساخت‌های ریلی و حمل‌ونقل با حمایت دولت و مجلس کمک حال استان‌ها و شهرستان‌ها خواهیم بود.

جمالی نژاد از اختصاص ۸ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکتی خبر داد و افزود: در راستای خرید و بازسازی اتوبوس و واگن قطارهای شهری تفاهم‌نامه‌هایی امضا شده است.