🔹حضور بی نظیر و باشکوه مردم شهرستان میاندوآب در یوم الله ۲۲ بهمن

🔹حضور بی نظیر و باشکوه مردم شهرستان میاندوآب در یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان میاندوآب با حضور  باشکوه اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان میاندوآب باشکوهتر ازسالهای قبل و با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان، محبی نیا نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس و مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب  درجمع گسترده و صمیمی مردمبرگزار شد.

سردار شهسواری که به عنوان سخنران راهپیمایی در جمع میاندوآبی ها حضور یافته بود ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی،  یوم الله ۲۲ بهمن را نشانگر اتحاد، همدلی و پشتیبانی قاطع ملت از نظام عنوان کرد و افزود:امریکا سردسته طاغوت است و سردمدارانشبا توطئه های مختلف به دشمنی با انقلاب و نظام پرداختند ولی کاری از پیش نبردند و انقلاب همیشه پیروز بوده است .

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس عامل بازدارنده بودگفت: ما به عنوان نافذین دینداری در دنیا سرامد هستیم ودر طول این چهل سال عظمت وسیطره استکباری آمریکا را درهم شکسته ایم، مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایجاد و تشکیل حکومت اسلامی دینی برامده از اسلام ناب محمدی بوده است که دشمنان تحمل ان را ندارند.

فرمانده سپاه شهدا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تعادل قوای استکبارجهانی را به هم زده است خاطر نشان کرد: امروز در قله اقتدار 40 سالگی بر سر ارمانهای انقلاب هستیم و رهبر معظم انقلاب ادامه دهنده راه امام خمینی(ره) هستند و هر انچه رهبر کبیر انقلاب بیان می کردند را از رهبر معظم انقلاب می شنویم.

سردار شهسواری با تاکید بر  کلام امام(ره) که گفتند امریکا غلطی نمی تواند بکند افزود:امروز موشک های نقطه زن ایران با تفکر بسیجی، داعش را نابود می کند 
 کسانی که ناراضی از قدرت موشکی هستند چه داخلی و خارجی بدانند که "واعدولهم مستطعتم من قوه"، سیاست ما برگرفته از ایات الهی است.

ما اشداعلی الکفار و رحما یینهم هستیم و شمشیر برنده ایران اسلامی بر سر کفار فرود می اید و افتخار می کنیم که خادم و نوکر مردمی هستیم که امام فرمود در صدر اسلام نیز چنین مردم وفاداری نبود.

راهپیمایی با شکوه 22بهمن با قرائت قطعنامه و تایید مردم همیشه در صحنه و انقلابی میاندوآب خاتمه یافت.