نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی  و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید/هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود.

نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی،مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این نشست ضمن تقدیر از فرد به فرد فعالان سیاسی شهرستان به جهت انتقاد سازنده و تعامل با فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان گفت: بنده به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید موظف به اجرای توصیه های رییس جمهور محترم هستم که یکی از مهمترین توصیه های دکتر روحانی تعامل با تمامی ارگانها و بویژه  امام جمعه، نمایندگان مردم منطقه در مجلس ، سپاه و ... می باشد و همه نیز بر این باور هستیم که تمام فکر و ذکر ارگانها و افراد یاد شده خدمت و تامین آسایش مردم است.

وی در ادامه با ابراز گلایه از اظهار نظر برخی از افراد مبنی بر خطای مسئولان افزود: شخص اظهار نظر کننده ابتدا باید قانون و شرح وظایف مسئول مورد نظر در چهارچوب قانون را مطالعه نموده و سپس اظهار نظر نماید.

قهرمانی با اشاره به معرفی چهار نفر برای تصدی پست های مدیریتی در شهرستان میاندوآب گفت: در سمینار فرمانداران دستور وزیر بر این بود که از نیروهای بومی وزارت کشور استفاده شود، در حال حاضر 25 درصد لز نیروها از بدنه وزارت کشور نیستند و بنا به دستور وزیر کشور تا سال 1400تعداد این نیروها 8 درصد خواهد شد که بر همین اساس مانیز اجازه بکارگیری نیرو از خارج بدنه وزارت کشور نداریم و شرایط برای بکارگیری این چهارنفر مهیا نشد.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اظهار نظرهایی که نسبت به انتصاب بخشدار مرحمت آباد شده بود گفت: تا به امروز دونفر توسط بنده برای پست های معاونت برنامه ریزی و بخشداری مرحمت آباد معرفی شده اند که هردو دارای سوابق خوب کاری و سیاسی هستند.

بخشدار مرحمت آباد نیروی وزارت کشورو از کارکنان فرمانداری مهاباد بوده و با تایید جناب شجاعی فرماندار فعلی و جناب کتانی فرماندار اسبق شهرستان مهاباد معرفی شده است و اینگونه نیست که بنا به اظهار تعدادی، بدون مطالعه و تحقیق بکار گرفته شده باشد.

اگر دولت، دولت اصلاحات بود قطعا تصدی پست های مدیریتی توسط اصلاح طلبان انجام می شد ولی در دولت تدبیر و امید و با توجه به بیانات دکتر روحانی در انتخابات سال 92 ، مشی اعتدالی استفاده از نیروهای زبده اصلاح طلب و اصولگرا می باشد.

وی متذکر شد فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید، برنامه تدوین شده برای دفتر فرمانداراینگونه است که دفتر فرماندار بروی تمام افراد باز است ولی به این معنا نیست که عده ای با حضور چند ساعته در دفتر فرماندار مانع از رسیدگی به مشکلات مردم و انجام وظایف فرماندار شوند.

وی جذب سرمایه گذار را یکی از راههای خدمت به مردم دانست و افزود: هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود تا بتوانم با ایجاد اشتغال و تولید در خدمت جوانان منطقه باشم ، در این میان زدن اتهام های سیاسی یا نسبت دادن سرمایه گذاران به اصولگرا و اصلاح طلب و غیره مانع از سرمایه گذاری در شهرستان و موجب عقب ماندگی اقتصادی خواهد شد.

قهرمانی افزود: بنده شناخت خوب و کاملی از مسئولان و فعالان سیاسی شهرستان دارم و می شناسم، اما باز بودن در اتاق فرماندار به روی همه بدین معنا نیست که اشخاصی به عناوین مختلف با حضور چند ساعته در دفتر فرماندار مانع از حضور  و ارتباط مردم و دیگر مسئولان با فرماندار شوند وقت فرماندار در اختیار مردم و برای خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم خواهد بود.