هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب همزمان با سایر شهرستانهای آذربایجان غربی و با حضور فرماندار برگزار شد.

هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب:هدف نهایی فعالیت سازمان نظام مهندسی ، اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن شرکت در لنتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی و تقدیر ازهیئت مدیره اسبق و اعضای نظام مهندسی گفت: یکی از مظاهر توسعه شهری توسعه صنعت ساختمان می باشد که بیشترین میزان سرمایه ثابت و بالاترین سهم اشتغال افراد تحصیل کرده و کارآمد در این بخش وجود دارد و بر هیچ کس نقش تاثیر گذار سازمان نظام مهندسی در معماری و ساخت و سازهای شهری پوشیده نیست و هدف نهایی فعالیت این سازمان اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.

وی افزود: با عنایت به اهمیت و جایگاه تاثیرگذار سازمان نظام مهندسی و لزوم وجود افراد توانمند ، آگاه ، متعهد و کارآمد در روند فعالیت این سازمان از همه اساتید،مهندسان، همکاران و اعضای محترم سازمان نظام مهندسی دعوت می کنم تا با حضور در پای صندوق های رای، در انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی شرکت نمایند.

شایان ذکر است بر اساس نتایج انتخابات دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان میاندوآب،  عبدالله درخشان با (189 رای ) ،نوبخت بختیاری با (131رای) و الناز عشقی آذر با (106 رای) به عنوان اعضای هیئت رییسه دفتر نظام مهندسی ساختمان میاندوآب انتخاب شدند.