رسولی مدیرعامل راه آهن ایران، فرماندار شهرستان میاندوآب، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و محبی نیا نماینده مردم منطقه در مجلس از ایستگاه راه آهن میاندوآب بازدید کردند.

مدیر عامل راه آهن ایران از ایستگاه میاندوآب بازدید کرد

مدیر عامل راه آهن ایران از ایستگاه میاندوآب بازدید کرد
مدیرعامل راه آهن ایران : ایستگاه میاندوآب هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و حل خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ رسولی مدیرعامل راه آهن ایران، فرماندار شهرستان میاندوآب، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و محبی نیا نماینده مردم منطقه در مجلس از ایستگاه راه آهن میاندوآب بازدید کردند.

رسولی در حاشیه بازدید از ایستگاه راه آهن میاندوآب، اظهار کرد:  امروز از وضعیت ایستگاه راه آهن میاندوآب به همراه مسئولانی از شرکت زیر ساخت و حمل و نقل بازدید و مشکلات را بررسی کردیم.

مدیرعامل راه آهن ایران با بیان اینکه این ایستگاه هنوز تحویل قطعی به دستگاه بهره بردار نشده است، افزود: در جلساتی که خواهیم داشت، مشکلات را بررسی و ان شالله حل خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه صنعت حمل و نقل ریلی از اهم برنامه های ما است، گفت: به زودی قطار تهران-آنکارا راه اندازی می شود.

رسولی تصریح کرد: در هفتادمین نشست شورای حمل و نقل کشورهای CIS عضویت ایران در این شورا از عضو ناظر به عضو وابسته ارتقا پیدا کرده است.

مدیرعامل راه آهن ایران اظهار کرد: به دنبال افرایش توسعه حمل و نقل ریلی و سهم ترانزیت ریلی کشور که خدمت بزرگی به مردم است، هستیم.