در دومین روز از هفته دولت مدرسه 9 کلاسه خیرساز در روستای شبیلو میاندوآب افتتاح شد

با حضورسرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در دومین روز از هفته دولت مدرسه 9 کلاسه خیرساز در روستای شبیلو میاندوآب افتتاح شد

با حضورسرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در دومین روز از هفته دولت مدرسه 9 کلاسه خیرساز در روستای شبیلو میاندوآب افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ با حضورسرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در دومین روز از هفته دولت مدرسه 9 کلاسه خیرساز در روستای شبیلو میاندوآب افتتاح شد.

این مدرسه با مشارکت خیر مدرسه ساز مرحوم حاج عباسعلی حاجی زاده و با اعتبار 12 میلیارد ریال احداث شده است.
در ادامه این مراسم با اهداء لوح از خانواده  مرحوم حاج عباسعلی حاجی زاده خیر مدرسه تقدیر شد.

مدیر آموزش و پرورش میاندوآب در حاشیه آیین افتتاح این مدرسه در گفت و گو با قلعه، اظهار داشت: این مدرسه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۷ مترمربع ساخته شده که ۵۳۷ مترمربع به فضای آموزشی، یکهزار و ۵۰۰ متر نیز به محوطه سازی اختصاص یافته است.
بهروز تقی‌نژاد افزود: همچنین برای ساخت این مدرسه هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی (تجهیز و نوسازی) و ۳۰ درصد آن نیز توسط خیران هزینه شده است.
وی در خصوص زمین چمن مصنوعی مدرسه ابوعلی‌سینا نیز گفت: این زمین چمن نیز به ابعاد ۴۲ در ۲۲ مترمربع و در مجموع ۸۵۰ مترمربع مساحت با صرف ۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال ساخته شده که ۴۰ درصد آن از محل اعتبارات ورزشی وزارت آموزش و پرورش و ۶۰ درصد نیز از محل اجاره بهای سالن ورزشی مختص آموزش و پرورش میاندوآب تامین شده است.
تقی‌نژاد بیان کرد: ساخت این طرح در راستای توسعه فضاهای ورزشی بوده و یکی از سیاست‌های اصلی وزارت آموزش و پرورش در جهت مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.