فرماندارمیاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم شریف شهرستان میاندوآب را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.

پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز جهانی قدس

پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز جهانی قدس
راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ دهم خردادماه از ساعت ۱۱ صبح با تجمع در میدان انقلاب(مقابل شهرداری) آغاز و در مسیر خیابان شهدا، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی (ره) و میعادگاه نماز جمعه مصلای امام خمینی(ره) ادامه یافته و سخنران این روز بزرگ فرماندار میاندوآب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
روز قدس شکوفه ایی از تدابیر اندیشمندانه وژرف نگری های سیاسی و جهانشمول حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین ،پایه گذار مقاومت شد .
روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر ، ظلم و اشغالگری است ، روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.
در روزقدس پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار میشود . 
ملت همیشه در صحنه ایران و مردم فهیم وسرافراز شهرستان میاندوآب به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت از آرمان‌ها و رهبر معظم انقلاب اسلامی و با همراهی مراجع عالیقدر، عالمان و مسئولان، امسال نیز در راهپیمایی روز قدس، سنگ‌تمام خواهند گذاشت و برائت خود از جرثومه‌های فساد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در زمین را اعلام خواهندنمود .
اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار شهرستان میاندوآب دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شایان ذکر است که راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ دهم خردادماه از ساعت ۱۱ صبح با تجمع در میدان انقلاب(مقابل شهرداری) آغاز و در مسیر خیابان شهدا، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی (ره) و میعادگاه نماز جمعه مصلای امام خمینی(ره) ادامه یافته و سخنران این روز بزرگ فرماندار میاندوآب خواهد بود.