تجلیل فرماندار میاندوآب از شهردار

علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار، از زحمات شهردار و کارکنان شهرداری میاندوآب تجلیل کرد

علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار، از زحمات شهردار و کارکنان شهرداری میاندوآب تجلیل کرد
فرماندار میاندوآب در مراسم تجلیل از شهردار مطرح کرد؛ اگر طالب بهبود شرایط و رفع مشکلات موجود هستیم باید ادامه دهنده راه شهیدان باشیم، شهیدان رجایی، باهنر، باکری، سردار سلیمانی و هزاران شهید دیگری که خود پیشرو نبرد و جهاد بودند.

فرماندار میاندوآب در سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار، از زحمات شهردار و کارکنان شهرداری میاندوآب تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب همزمان با سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار بهمراه معاونین و جمعی از کارشناسان فرمانداری با حضور در شهرداری از زحمات شهردار و کارکنان خدوم شهرداری تجلیل کرد.

 علی پیام در این مراسم با اشاره به عدم ثبات مدیریت شهرداری در گذشته باعث بروز مشکل و ناتمامی پروژه ها شده بود افزود: از اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری انتظار میرود فارغ از هرگونه سلایق شخصی، گروهبندی و تکروی با تمام توان کمک حال شهردار بوده و تنها دغدغه خدمت به مردم را داشته باشند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خادمی مردم تنها مدال بارزشی است که می تواند بر سینه مدیران باشد، شایسته نیست مردم در شهری که مزین به نام مبارک شهید باکری، برترین و مردمی ترین شهردار تاریخ دوران انقلاب است با مشکلاتی همچون سد معبر، ترافیک شهری و ساخت و سازهای غیر مجاز دست بگریبان باشند.

اگر طالب بهبود شرایط و رفع مشکلات موجود هستیم باید ادامه دهنده راه شهیدان باشیم، شهیدان رجایی، باهنر، باکری، سردار سلیمانی و هزاران شهید دیگری که خود پیشرو نبرد و جهاد بودند.

وی افزود: شهرداری میاندوآب اگر چه در شرایط سخت و تنگناهای شدید منابع مالی قرار دارد ولی با این وجود شاهد هستیم که  پروژه های عمرانـی متوقف نشده و روند ارائه خدمات در حوزه های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و تنظیف شهری روز به روز در حال پیشرفت است و این امر با همت والای شهردار و کارکنان خدوم شهری در حال تحقق است.


فرماندار میاندوآب در خاتمه با بیان اینکه شعار اصلی مسئولان خدمت به مردم است از شهردار میاندوآب خواست تا با تلاش شبانه‌روزی مجموعه شهرداری میاندوآب را تبدیل به شهری زیبا و در خور شان مردم فهیم منطقه نماید.