مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن بازدید از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان، از زحمات و تلاش های انجام گرفته برای اسکان مسافران نوروزی قدردانی کرد.

بازدید فرماندار میاندوآب از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان میاندوآب

بازدید فرماندار میاندوآب از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان میاندوآب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن بازدید از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان، از زحمات و تلاش های انجام گرفته برای اسکان مسافران نوروزی قدردانی کرد.

فرماندار میاندوآب در این بازدید ضمن دیدار و تبریک سال نو به مسافران و تاکید بر ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی افزود: سه مکان برای اسکان مسافران توسط آموزش و پرورش میاندوآب پیش بینی شده است.

وی گفت: مکان های پیش بینی شده در بهترین نقاط شهر و نزدیک به مراکز تجاری، خدماتی و رفاهی با ۳۳ اتاق به ظرفیت ۱۵۰ نفر شامل دو باب مدرسه و نیز باشگاه فرهنگیان به صورت شبانه روزی به مسافران و فرهنگیان خدمات ارائه می کنند و تمامی امکانات رفاهی و خدماتی برای مسافرین در آنها تعبیه شده است.

شایان ذکر است شهرستان میاندوآب جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوانی همچون موزه باستان شناسی، پل میرزا رسول، غار جبیکلو، کوه جان آقا ، سواحل زیبای زرینه رود و سیمینه رود و ...  دارد و همه ساله پذیرای گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور می باشد.