مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با حضور در جمع نمازگزاران شهر چهاربرج گزارش کاملی از اقدامات دولت در بخش مرحمت آباد میاندوآب ارائه نمود.

قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » مراحل پایانی زیرسازی و آسفالت را می گذرانند و بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » مراحل پایانی زیرسازی و آسفالت را می گذرانند و بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با حضور در جمع نمازگزاران شهر چهاربرج گزارش کاملی از اقدامات دولت در بخش مرحمت آباد میاندوآب ارائه نمود.

فرماندار میاندوآب در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر چهاربرج ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و انقلابی مردم مومن و قدرشناس منطقه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته را بسیار ارزشمند و مقدس دانست و افزود: خدمات انجام پذیرفته در طول چهل سال به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست و این خدمات بیش از پیش و با سرعت بیشتری تداوم خواهد یافت.

وی گفت: شهرستان میاندوآب سومین شهرستان پر جمعیت در استان آذربایجان غربی است و با توجه موقعیت استثنایی و قرارگرفتن در کریدور ارتباطی شمال و مرکز کشور با غرب و شمالغرب از تردد بسیار بالای جاده ای برخوردار است بر همین اساس بیشترین خواسته مردم منطقه در حوزه راه و حمل ونقل جاده ای می باشد که امیدواریم با جذب امکانات و ارائه خدمات بیشتر،  این شهرستان را به جایگاه اصلی خود و انچه که شایسته میاندوآب سرافراز است برسانیم .

وی درادامه با اشاره به اشرافیت دستگاه های اجرایی به مشکلات منطقه  گفت: با همکاری و همدلی تمامی مشکلات را برطرف خواهیم نمود، می دانیم که بهسازی مسیرهای موجود از مهمترین مطالبات اهالی این منطقه می باشد لذا با پیگیری ها و اقداماتی که انجام شد تامین اعتبار انجام شده و عملیات زیرسازی و آسفالت  محورهای «چهاربرج – ملکان» و «چهاربرج – بناب » بزودی خاتمه یافته و تقدیم به مردم شهید پرور و ولایت مدار بخش مرحمت آباد خواهد شد.