جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای ترافیک برگزار شد.

فرماندار میاندوآب: شهرداری موظف است مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی را در مدت دو ماه انجام دهد.

فرماندار میاندوآب: شهرداری موظف است مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی را در مدت دو ماه انجام دهد.
کاهش تصادفات فوتی و جرحی درون شهری در میاندوآب/انجام مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی توسط شهرداری در مدت دو ماه/تا پایان امسال یک دستگاه از خودروهای پلیس راهنمایی و رانندگی میاندوآب به دوربین اعمال قانون مجهز می شود/صدور مجوز فعالیت برای آژانس های تلفنی باید با رعایت تمامی موارد قانونی و مصوبه شورای ترافیک باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورای ترافیک برگزار شد.

مهدی قهرمانی در جلسه شورای ترافیک با تاکید بر ساماندهی آژانس های تلفنی، اظهار کرد: بر اساس قانون، هر آژانس تلفنی باید دارای پارکینگ باشد و این موضوع یکی از الزامات و شروط ایجاد آژانس تلفنی است.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه حقوق شهروندی باید رعایت شود، افزود: شهرداری باید مطالعات طرح ساماندهی آژانس های تلفنی را در مدت دو ماه انجام دهد،همچنین صدور مجوز فعالیت برای آژانس های تلفنی باید با رعایت تمامی موارد قانونی و مصوبه شورای ترافیک باشد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ترافیک و برقرای نظم و انضباط اجتماعی، تصریح کرد:باید برای ارتقا فرهنگ ترافیک در جامعه از همه ظرفیت ها استفاده کرد تا  اصول فرهنگ ترافیک با رعایت قوانین آن نهادینه شود.

کاهش تصادفات فوتی و جرحی درون شهری در میاندوآب

در ادامه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی میاندوآب در سخنانی با اشاره به عملکرد این پلیس، گفت: امسال آمار تصادفات فوتی ۲۱ درصد و آمار تصادفات جرحی پنج درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در ۱۱ ماهه کاهش یافته است.

سرهنگ سیدعبدالله موسوی اظهار کرد: امسال برای هفت هزار و ۵۰۰ نفر گواهینامه جدید صادر و ۱۲ هزار و ۸۰۰ دستگاه  پلاک خودرو و موتور سیکلت نیز تعویض شده است.

در این جلسه مقرر شد شهرداری میاندوآب تا پایان امسال یک دستگاه از خودروهای پلیس راهنمایی و رانندگی میاندوآب را مجهز به دوربین اعمال قانون برای رانندگان متخلف نماید .