کلنگ احداث دو مدرسه ۶ کلاسه در میاندوآب به زمین زده شد

عملیات ساخت دو باب مدرسه مشارکتی خیرساز در شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، نماینده مجلس و جمعی از مسوولان و خیران میاندوآبی آغاز شد

عملیات ساخت دو باب مدرسه مشارکتی خیرساز در شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، نماینده مجلس و جمعی از مسوولان و خیران میاندوآبی آغاز شد
عملیات ساخت دو باب مدرسه مشارکتی خیر ساز 6 کلاسه، با برآورد اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال در شهرستان میاندوآب آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این مراسم گفت: در سایه تعامل و وحدت صمیمانه مسوولان و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مشکلات زیرساختی و فضاهای آموزشی میاندوآب یکی پس از دیگری حل می‌شود.

قهرمانی افزود: با دیدگاه جامعه‌شناسی، رسالت امروز آموزش و پرورش تربیت نسل آینده است و از اینرو تلاش براین است تا انسان‌های شریف و نخبه و در عین حال خداباور و خودباور تربیت شود.

وی گفت:  مدارس 6 کلاسه روستای جارچلو و کوی وکیل کندی هرکدام در زمینی به مساحت ۳۹۳ متر مربع و با برآورد هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و با مشارکت ۳۰ درصدی خیر و اعتبار دولتی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان‌غربی احداث می‌شوند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی نیز در آیین کلنگ‌زنی این مدارس اظهار داشت: انسان‌های زیادی از جان و مال خود در راه آبادانی و پیشرفت جامعه و به ویژه مدرسه‌سازی می‌گذرند که باید این اقدام ارزشمند آنها را ارج نهاد.

جهانبخش محبی‌نیا با تقدیر از خیران نیکوکار در مشارکت در امور عام‌النفعه بیان کرد: در شرایط فعلی خیران نیک‌اندیش با انفاق مال و دارایی خود در عرصه‌های زیادی بیشتر از هر چیزی کمک حال نظام و دولت هستند.

وی با بیان اینکه مدرسه‌سازی ذخیره آخرت است، گفت: مشارکت در کارهای خیر معامله با خداست و هیچ وقت آثار آن از بین نمی‌رود.