اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: انتقاد باید سازنده و در چهارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد

معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی گفت: انتقاد باید سازنده و در چارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این نشست با تاکید بر اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران میثاق ملی است و تمام مردم کشور و مسئولین نظام ملزم به رعایت آن هستند افزود: برگزاری چنین نشست هایی از برکات خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که در آن مسئولین با سعه صدر پای صحبت منتقدین می نشینند و در جهت رفع خطاها و نواقص عمل می کنند.
وی گفت: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان باید نماینده واقعی همه گروه های سیاسی، احزاب و مردم باشد، چه اصولگرا، چه اصلاع طلب و چه اعتدال،  باید از منافع و حقوق همه آنان به صورت برابر و عادلانه دفاع کند.

مصطفوی با تاکید بر اینکه انتقاد باید در چهارچوب قانون، سازنده و یدور از تخریب باشد افزود: از فرماندار میاندوآب به عنوان شخصی که سالیان سال به عنوان بخشدار، فرماندار و مدیرکل در خدمت نظام و مردم بوده و نقش خوبی در اجرای وظایف محوله ایفا نموده است و به همین دلیل نیز به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد، انتظاری جز احترام به هویت انتقادی و نظارتی جریان سیاسی و اجتماعی نداریم که نگاه منصفانه و مبتنی بر سعه صدر شان تحت تاثیر برخی القائات قرار نگیرد و همواره با توجه ویژه به انتقادات مطرح شده در جهت اصلاح امور حرکت کند .
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب که فرمودند:(( انقلاب اسلامی همچون پدیده ای زنده همواره دارای انعطاف و تصحیح خطای خویش است )) گفت: زمانیکه انقلاب می تواند خطا را تصحیح کند بنده ، قهرمانی و یا هر مسئول دیگری نیز در صورت بروز خطا با یادآوری فعالان سیاسی می توان در جهت اصلاح عمل کند.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به انتخاب مدیران تحت امر توسط مسئولان گفت: انتخاب مدیر حق فرماندار است ، فرماندار به عنوان مسئول باید پاسخگو باشد و حق دارد در جهت پیشبرد اهداف دولت مدیران کارآمد و حامی دولت را انتخاب کند.
وی با اشاره به سیاه نمایی های برخی علیه دولت اظهار کرد: این سیاه نمایی ها درصورت کوتاهی و عدم تبیین موجب ایجاد اختلاف و شکاف خواهد شد.
مصطفوی اقدامات دولت در استان برای احیای دریاچه ارومیه بسیار ارزنده بوده دانست و افزود: انحراف آب رودخانه کانی سیب  با ایجاد طونل و مسیر انتقال 36کیلومتری  تنها یکی از اقدامات دولت در احیای دریاچه می باشد و پس از ماه مبارک رمضان احتمالا مورد بازدید رییس جمهور محترم قرار گیرند.

ایجاد ۳۵ هزار شغل واحداث سد کرم آباد پلدشت گوشه دیگری از اقدامات دولت در استان بود که توسط معاون استاندار در این جلسه مطرح شد.
وی در ادامه با اشاره به تحریمهای ظالمانه استکبار جهانی علیه ایران گفت: مشکلات فراوان همه را تحت فشار قرار داده و تنها راه عبور از مشکلات اتحاد، همدلی ومبارزه برای حفظ استقلال است .
وی در خاتمه از فرماندار میاندوآب خواست تا به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان میاندوآب با تعامل سازنده و تنگاتنگ در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان عمل نماید.