2 واحد غیرمجاز دندانپزشکی در میاندوآب پلمب شد

2 واحد غیرمجاز دندانپزشکی در میاندوآب پلمب شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: 2 واحد غیرمجاز دندانپزشکی در این شهرستان که به انجام امور دندانپزشکی اقدام می کردند، توسط کارشناسان نظارت بر درمان پلمب شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: 2 واحد  غیرمجاز دندانپزشکی در این شهرستان که به انجام امور دندانپزشکی اقدام می کردند، توسط کارشناسان نظارت بر درمان پلمب شد.

شهرام احمدی اظهارکرد: پیرو بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این شبکه و گزارش‌های مردمی، مشخص شد این افراد با راه‌اندازی مراکز دندانپزشکی به صورت غیر‌مجاز در میاندوآب مبادرت به دخالت در اموردندانپزشکی می‌کردند.

 وی ادامه داد: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، هرگونه فعالیت درمانی در محیط پزشکی منوط به اخذ مجوز های لازم توسط افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد‌.

وی گفت: استقرار و فعالیت با دستگاه‌های پزشکی بدون اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و نیز با حضور افراد فاقد صلاحیت، غیر قانونی بوده و مصداق ایجاد موسسه غیرمجاز می باشد.

احمدی از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه درمان، موضوع را به شماره تماس 45268849 (واحد نظارت بر درمان) اطلاع  و یا به صورت حضوری موضوع را به واحد نظارت بر درمان گزارش کنند تا با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.