پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان میاندوآب به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله فتحی

پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان میاندوآب به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله فتحی
حسام شیرازه محبت، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله فتحی را به عموم مردم متدین شهرستان تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛حسام شیرازه محبت، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله فتحی را به عموم مردم متدین شهرستان تسلیت گفت.
 متن پیام به این شرح است: 

انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت حجت الاسلام والمسلمین روح الله فتحی، عالم ربانی، روحانی ولایت مدار و فاضل، و یادگار ۸ سال دفاع مقدس موجب تاسف و تالم فراوان اینجانب شد.
این عالم ولایی همواره عمر پربرکت خود را در مسیر تقویت ایمان، تقوی، تعالیم دینی و وحدت امت اسلامی صرف کرد و منشاء خدمات زیادی در این شهرستان بود که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره‌ای پربار خواهد بود.
 وی در دوران های مختلف انقلاب اسلامی، ذره ای از ارادتش به نظام و ولایت کم نشد و در حوزه های علمیه و مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران برای اعتلای اخلاق و تربیت تلاش کرد.
اینجانب رحلت این عالم ربانی، فرهیخته و گرانقدر را به آحاد مردم شهرستان میاندوآب، خانواده مکرم و معزز آن مرحوم و دوستداران ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان علو درجات و آرامش ابدی مسألت می‌نمایم.

 


حسام شیرازه محبت
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب