مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه کارشناسان فنی فرمانداری میاندوآب از روند بازسازی جاده میاندوآب – بوکان بازدید کرد.

آغاز عملیات بازسازی و روکش آسفالت محور میاندوآب – بوکان

آغاز عملیات بازسازی و روکش آسفالت محور میاندوآب – بوکان
فرماندار میاندوآب : حد فاصل میدان عاشورا تا سه راهی نوروزلو در محورمیاندوآب - بوکان، با صرف اعتبار 50میلیارد ریال در حال بازسازی و روکش آسفالت است و طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندار میاندوآب در این بازدید گفت: محور میاندوآب – بوکان جزو پرترددترین محورهای مواصلاتی کشور است که غالبا نیزخودروهای سنگین و باری تردد می کنند و وضعیت نامطلوب این محور در حدفاصل میدان عاشورا تا سه راهی نوروزلو ، موجبات نارضایتی اهالی منطقه و مسافرین را فراهم ساخته بود.

وی با اشاره به تصمیم جدی مسئولین بر ترمیم و بهسازی این مسیر گفت: تمامی اقدامات برای بهسازی از جمله تراش رویه فرسوده و روکش آسفالت این مسیر انجام شده و در حال آسفالت ریزی می باشد .

فرماندار میاندوآب افزود: این محور در دوباند رفت و برگشت بطول 5 کیلومتر که عرض هریک از باندها 30/9متر است، با روکش 3 لایه آسفالت به ضخامت های 7، 5 و4 سانتی متر و صرف اعتبار 50میلیارد ریال در حال بازسازی و روکش آسفالت است و طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.