افتتاح شهرداری بکتاش در شهرستان میاندوآب با حضور مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی

شهرداری شهر جدید بکتاش با حضور مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی افتتاح شد

شهرداری  شهر جدید بکتاش با حضور مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی افتتاح شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: مردم و مسئولان در همه حال پشتیبان نظام و رهبری هستند/همگان نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام بورزند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: علی رغم تمامی توطئه دشمنان مردم و مسئولان همیشه پشتیبان رهبری و نظام اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ علی مصطفوی امروز هشتم شهریور ماه در مراسم افتتاح شهرداری بکتاش در شهرستان میاندوآب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: دشمنان در طول ۴۰ سال گذشته از هیچ اقدامی برای ضربه زدن به پیکره انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران فروگذار نبوده اند، ولی ملت و مسئولان در همه حال پشتیبان انقلاب و رهرو ولایت فقیه هستند.

وی با بیان این که ۴۲۵ پروژه در طول هفته دولت امسال در استان کلنگ زنی و افتتاح شده خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این طرح ها هزینه شده است. همچنین با افتتاح ۱۸ پروژه اقتصادی برای بیش از یک هزار نفر اشتغال زایی صورت گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاکید وزارت کشور بر تقسیمات کشوری، گفت: در طول سال های اخیر با پیگیری های صورت گرفته تعداد شهرستان های استان از ۱۷ به ۱۹ شهرستان افزایش یافت.

مصطفوی این اقدام را در جهت ارائه خدمات مطلوب به عموم دانست و یادآور شد: همچنین تعداد بخشداری های استان از ۴۲ مورد در طول سال های گذشته به ۴۵ مورد و تعداد شهرداری ها به ۴۸ مورد افزایش یافته است. در همین راستا به دنبال افزایش بخشداری ها و شهرداری ها هستیم.

وی با ابراز نگرانی نسبت به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونایی، عنوان کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم دستورالعمل های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.

شایان ذکر است درخاتمه این مراسم،کاظم تقی نژاد به عنوان اولین شهردار شهر جدید بکتاش معرفی شد.