کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان میاندوآب با دستور کار تسریع در فراگیرنمودن طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا به ریاست مریم مسرت ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب برگزار شد.

طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در شهرستان میاندوآب با جدیت پیگیری و اجرا می شود

طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در شهرستان میاندوآب با جدیت پیگیری و اجرا می شود
مریم مسرت؛ معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: مهمترین هدف از اجرای سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، این است که در مواقع بحران بدانیم در انبارهای شهرستان چقدر کالای اساسی داریم تا بتوانیم آخرین وضعیت کالا را در شهرستان خودمان مورد بررسی قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان میاندوآب با دستور کار تسریع در فراگیرنمودن طرح سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا به ریاست مریم مسرت ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب برگزار شد.

مریم مسرت؛ معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب در این جلسه با اشاره به اهمیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا به عنوان یکی از زیر سامانه های مهم در طرح جامع تجارت گفت: با عملیاتی شدن این سامانه و شناسه دار کردن کلیه انبارها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا ، علاوه بر جلوگیری ازاحتکار و قاچاق کالا و ارز می توان نوع و میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن را با هدف شناسایی کالاهای قاچاق کنترل نمود.

وی با اشاره به اینکه پروژه سامانه جامع انبارها در عین حال وسیع و بسیار ساده است تصریح کرد: مهمترین هدف از اجرای سامانه ذکر شده این است که در مواقع بحران ما بدانیم در انبارهای شهرستان چقدر کالای اساسی داریم تا بتوانیم آخرین وضعیت کالا را در شهرستان خودمان مورد بررسی قرار دهیم.

مسرت یادآور شد: موفقیت این طرح مستلزم همکاری جدی دستگاه‌های اجرایی قید شده در قانون و اطلاع‌رسانی صحیح به آحاد جامعه است.