استاندار آذربایجان غربی در راس هیئتی متشکل از معاونین و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان به شهرستان میاندوآب سفر کرد
سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان میاندوآب
استاندار آذربایجان غربی در راس هیئتی متشکل از معاونین و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در سفری با برنامه های فشرده به شهرستان میاندوآب ضمن افتتاح یک مدرسه 10کلاسه و کارخانه تولید قطعات جلوبندی خودرو و بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی با مردم بخش مرحمت آباد نیز دیدار کرد.
  • یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 12:54
فرماندار میاندوآّب به همراه جمعی از اعضای ستاد مدیریت بحران و دفتر فنی و برنامه ریزی، ضمن بازدید از مسیل ها، سیل بندها و روستاهای حاشیه سیمینه رود دستورات لازم جهت مقابله با هرگونه خطر احتمالی صادر نمود.
بازدید میدانی فرماندار میاندوآب از مسیل ها، سیل بندها و زمین های زراعی حاشیه سیمینه رود
فرماندار میاندوآب : به مردم این شهرستان به ویژه اهالی ساکن در روستاهای پایین دست دو رودخانه زرینه رود و سیمینه رود این اطمینان را می دهیم که هیچ گونه نگرانی از بابت جاری شدن سیل و تهدید زندگی آنان وجود ندارد؛ با وجود این از اتراق یا حضور در حاشیه رودخانه ها اجتناب کنند.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 12:55
پیام فرماندار میاندوآب به مناسبت روز پاسدار وجانباز
فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز را تبریک گفت.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:26
آب پس از 20 سال در رودخانه لیلان چای میاندوآب جاری شد
رودخانه لیلان چای میاندوآب درپی بارندگی مناسب بهاری پس از 20 سال احیا و موجب حیرت و خوشحالی مردم این شهرستان شد.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 09:14
فرماندار میاندوآب در بازدیدی که با حضور خبرنگاران از سواحل زرینه رود انجام شد، گفت: اخباری که در شبکه های اجتماعی در مورد نفوذ سیلاب به اراضی کشاورزی و یا راه های روستایی میاندوآب منتشر شده، صحت ندارد.
نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راه های روستایی میاندوآب صحت ندارد
افزایش دبی رودخانه های زرینه رود و سیمینه رود میاندوآب نگران کننده نیست/ نفوذ سیلاب و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و راههای روستایی میاندوآب صحت ندارد/ ظرفیت ذخیره سازی سد شهید کاظمی هم اکنون ۲۰۰ میلیون متر مکعب است/ مردم اخبار را از مراجع رسمی و معتبر، صدا و سیما و دستگاه های متولی و ستاد بحران پیگیری کنند
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 08:40
جلسه هماهنگی کمیته پشتیبانی جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب برگزار شد.
جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده توسط هلال احمر این شهرستان انجام خواهد شد.
جمع آوری کمکهای غیرنقدی با اولویت پتو، زیرانداز، ست بهداشتی، مواد شوینده و مواد غذایی شامل کنسروجات با حداقل 6 ماه تاریخ اعتبار مصرف انجام می شود .
  • پنج شنبه 8 فروردین 1398 ساعت 08:34
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب ضمن بازدید از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان، از زحمات و تلاش های انجام گرفته برای اسکان مسافران نوروزی قدردانی کرد.
بازدید فرماندار میاندوآب از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان میاندوآب
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 11:31
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “رونق تولید” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد:همه باید در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم.
فرماندار میاندوآب:احیای واحدهای راکد تولیدی، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارد
فرماندار میاندوآب گفت: باید از سرمایه های عظیمی که در واحدهای راکد خوابیده است در کنار احداث واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری، استفاده کرد تا بتوانیم شاهد رونق تولید باشیم
  • دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 11:10
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب
معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب و بخشدار جدید بخش مرحمت آباد
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار، با هدف هماهنگی برنامه های ستاد سفرهای نوروزی و معرفی معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری میاندوآّب و بخشدار بخش مرحمت آباد برگزار شد.
  • سه شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 17:56