هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب همزمان با سایر شهرستانهای آذربایجان غربی و با حضور فرماندار برگزار شد.
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب:هدف نهایی فعالیت سازمان نظام مهندسی ، اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 11:37
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید/هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود.
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 12:55
اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: انتقاد باید سازنده و در چهارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 11:22
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن وپروژه های کمربندی شمالی و جاده میاندوآب- سرچم شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از پروژه های درحال ساخت شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی: جاده ای که ساختش بیش از 25 سال طول کشیده است به جای اینکه زیر ترافیک باشد، متاسفانه حالت فرسایشی به خود گرفته و زمان بر شده است.
  • پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 11:03
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر سه شنبه از مراکز آموزش فنی و حرفه ای واحد برادران و خواهران میاندوآب بازدید کرد.
معاون وزیر کار ازمرکز آموزش فنی وحرفه ای میاندوآب بازدید کرد
پاک سرشت معاون وزیر کار: ماموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری با تمرکز بر مساله مهارت نیروی کار، تقویت نیروی کار خواهد بود و بنا به تعبیر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مهارت نیروی کار را تحریم ناشدنی عنوان کردند، اصل مهارت آموزی مهمترین اولویت کاری سازمان در سال جاری است.
  • چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 ساعت 09:20
دومین محموله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآّب عازم مناطق سیل زده جنوبی کشور شد.
دومین مرحله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده ارسال شد
فرماندار میاندوآب : دومین مرحله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده جنوبی کشور شامل: لوازم اقامت،مواد خوراکی و لوازم بهداشتی و کمک های نقدی به مبلغ 400میلیون ریال می باشد که کمکهای نقدی به حساب 99999 سازمان هلال احمر واریز شده است.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 12:04
نشست آموزشی و هم اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر جنوب آذربایجان غربی با حضور فرماندار میاندوآب برگزار شد.
در شهرستان میاندوآب 11 هزار و 400 نفر به عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند.
فرماندار میاندوآب: هم اکنون در شهرستان میاندوآب ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفربه عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند که با توجه به جمعیت روستایی شهرستان میاندوآب آمار قابل قبولی نیست و امیدواریم با تلاش مضاعف و آگاهسازی مناسب تمام روستاییان منطقه از خدمات صندوق بیمه بهره مند شوند.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 11:32
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستانمیاندوآب در سال98 به ریاست فرماندار برگزار شد
فرماندار میاندوآب: نگاه اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میاندوآب باید پیشگیری باشد.
فرماندار میاندوآب : علت اصلی گرایش به مواد مخدر همنشینی با دوستان ناباب و عدم آگاهی کافی در زمینه مواد افیونی می باشد /در زمینه افزایش آگاهی مردم از مضرات مواد مخدر آموزش و پرورش نقش اساسی را ایفا می کند
  • سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 ساعت 12:35
<< < 2