اولین همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، روسای ادارات و جمعی از صاحب نظران و اساتید دانشگاههای این شهرستان، برگزار شد.
اولین همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب برگزار شد
همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستان میاندوآب برای اولین بار در سطح شهرستان های استان آذربایجان غربی با هدف بررسی و تدوین قابلیت ها، نقاط قوت و ضعف توسعه شهرستان باحضور فرماندار، مسئولین ادارات و جمعی از صاحب نظران و اساتید دانشگاه های میاندوآب برگزار شد.
  • سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:46
جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب به ریاست ناصر سلمان زاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار وبا حضور اعضای این شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
جلسه شورای ترافیک شهرستان میاندوآب برگزار شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:35
در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق همایشی با حضور فرماندار، مدیریت امور برق و جمعی از صنعتگران شهرستان میاندوآب برگزار گردید
همایش مدیریت مصرف برق، ویژه مشترکین اداری و صنعتی شهرستان میاندوآب برگزار شد
فرماندار میاندوآب: سرانه مصرف حامل های انرژی در ایران نسبت به جهان، بسیار بالاتر است. دانستن اینکه تولید یک کیلو وات برق هزار دلار هزینه دربردارد اهمیت تدوین برنامه ای جامع و کامل برای ارتقای فرهنگ مصرف و بهینه سازی مصرف برق در صنایع تولیدی و صنعتی را بیشتر نمایان می سازد.
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 14:03
مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب به همراه کارشناسان فنی فرمانداری میاندوآب از روند بازسازی جاده میاندوآب – بوکان بازدید کرد.
آغاز عملیات بازسازی و روکش آسفالت محور میاندوآب – بوکان
فرماندار میاندوآب : حد فاصل میدان عاشورا تا سه راهی نوروزلو در محورمیاندوآب - بوکان، با صرف اعتبار 50میلیارد ریال در حال بازسازی و روکش آسفالت است و طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 12:43
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب همزمان با سایر شهرستانهای آذربایجان غربی و با حضور فرماندار برگزار شد.
هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
فرماندار میاندوآب:هدف نهایی فعالیت سازمان نظام مهندسی ، اعتلای مولفه های بهبود کیفیت ساخت و ساز و معماری شهری است.
  • شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 11:37
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب: فرماندار شهرستان متعلق به هیچ جناح یا حزب خاصی نیست و خدمت به تمامی مردم شهرستان را باید سرلوحه کار قرار داده و از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم دریغ ننماید/هرسرمایه گذاری که وارد شهرستان میاندوآب شود، بنده در خدمتش و خاک پایش خواهم بود.
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 12:55
اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال 98 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب برگزار شد.
نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب با علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی: انتقاد باید سازنده و در چهارچوب قانون باشد/قهرمانی با توجه به سوابق درخشان در طول خدمت، به عنوان گزینه برتر برای شهرستان میاندوآب مطرح و انتخاب شد
  • دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 11:22
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه آهن وپروژه های کمربندی شمالی و جاده میاندوآب- سرچم شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از پروژه های درحال ساخت شهرستان میاندوآب بازدید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی: جاده ای که ساختش بیش از 25 سال طول کشیده است به جای اینکه زیر ترافیک باشد، متاسفانه حالت فرسایشی به خود گرفته و زمان بر شده است.
  • پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 11:03
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر سه شنبه از مراکز آموزش فنی و حرفه ای واحد برادران و خواهران میاندوآب بازدید کرد.
معاون وزیر کار ازمرکز آموزش فنی وحرفه ای میاندوآب بازدید کرد
پاک سرشت معاون وزیر کار: ماموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری با تمرکز بر مساله مهارت نیروی کار، تقویت نیروی کار خواهد بود و بنا به تعبیر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مهارت نیروی کار را تحریم ناشدنی عنوان کردند، اصل مهارت آموزی مهمترین اولویت کاری سازمان در سال جاری است.
  • چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 ساعت 09:20
دومین محموله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآّب عازم مناطق سیل زده جنوبی کشور شد.
دومین مرحله کمک های مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده ارسال شد
فرماندار میاندوآب : دومین مرحله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده جنوبی کشور شامل: لوازم اقامت،مواد خوراکی و لوازم بهداشتی و کمک های نقدی به مبلغ 400میلیون ریال می باشد که کمکهای نقدی به حساب 99999 سازمان هلال احمر واریز شده است.
  • سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 ساعت 12:04